Tesettür Giyimde Taş Süslü Eşarp İğnesi Modelleri

Tesettür Giyimde Taş Süslü Eşarp İğnesi Modelleri
28 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Sitemizde sık sık tesettür giyim üzerine tanıtımlar yapıyoruz. Tesettür giyimin abiye kıyafetlerinden tutun nişan düğün gelin başı modellerine kadar birçok tanıtım yaptık.

Fakat bugüne kadar tesettür giyimin olamazsa olmazı olan eşarpları tutturmak için kullandıkları iğneler üzerine hiç tanıtım yapmadık.

Bugün sizlere tesettür giyimde taşlı eşarp iğnesi modellerinden bir koleksiyon örneği sunacağız. Araştırırken çok güzel taşlı eşarp iğnesi modelleriyle karşılaştım. Değişik renklerde taşlarla işlenmiş çok kaliteli eşarp iğneleri var. Hele hele taşlı eşarp iğnelerinin üzerine işlenen motifler ise bir başka güzellikte ve şıklıkta… Taşlı eşarp iğnelerinde zincirli, zincirsiz her türlü model mevcut. Önemli olan eşarbınızla ve kıyafetinizle kombine etmeniz. Takı ve aksesuarları kombine etmede zaten kadınlarımız çok yetenekliler.

Şimdi sizlere Taşlı eşarp iğnesi modellerinden birkaç örnek sunalım.

Burada sunduğumuz Taşlı eşarp iğnesi modellerinde çok daha fazla modeli siz piyasada bulabilirsiniz. Taş süslü eşarp iğnelerini her türlü kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz.

Eskiden eşarp iğnesi denince sıradan toplu iğne aklımıza gelirdi. Şimdi öyle mi? Çok kapsamlı bir aksesuar sektörü olup çıkmış.

Kadınlarımız eşarplarına, kıyafetlerine daha doğrusu kendilerine yakışan taş süslü eşarp iğnelerini bulacaklardır. Biz sadece fikir vermek istedik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git