Şıklığın, modern çizgilerin ve tesettürün buluştuğu  2013 sonbahar kış Kayra Giyim Dersaadet Koleksiyonu, Osmanlı Dönemini yansıtan Sultanlara layık renk renk yeni tasarımlar ile hazırlanmış  kap ve perdesü modelleriyle sizlerle buluşuyor.

Kayra Giyim en çok tercih edilen bir tesettür markasıdır. Kayra Giyim tamamen örtülü giyinen bayanlara hitap etmenin yanında, saçı açık ancak daha edepli, daha kapalı kıyafetleri tercih eden tesettür giyinmek isteyen bayanların da giyinmelerine yardımcı olmaktadır.

Kayra Giyim 2013 yılında bayanların rahatlığını ve şıklığını ön planda tutmakta kalitesi ve çizgisiyle tercih edilen ve vazgeçilmez olan imajını korumaktadır.

Kayra Giyimin koleksiyonu oldukça zengindir. Bayanların günlük kıyafetlerinden tutun da çalışan bayanların iş hayatlarında da rahatlıkla kullanacakları kombinler ile hem şık hem de rahat kullanım kolaylığı vermektedir.

2013 yılında Kayra Giyim pardesü modellerinde ferace kesimiyle sizlerle buluşuyor. Kayra Giyim her zaman değişik kesim ve çizgileriyle sizleri bulunduğunuz ortamda en şık tesettürlü bayan olarak giydirmeye hazır.

Kayra Giyim sade ve şık kıyafetlerinin yanında birbirinden göz alıcı motiflerle süslü ceketler ile de sizleri giydirmeye hazır.

Kayra Giyim 2013 koleksiyonunda bulunan canlı ve parlak renklerden oluşan ve tüm renklerin kullanıldığı pardesü , kap ve kombin şal modellerinden oluşan en yeni kreasyonları sizlerle paylaşmak istiyoruz.Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.419 kez okundu. Tarih: 26 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.