Timberland Bayan Bot Modelleri

Timberland Bayan Bot Modelleri
30 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

Timberland ayakkabı ve botları ile gençlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri kökenli olan ve tüm dünya ülkelerinde satılan ve bilinen marka Timberland ayakkabı ve botları bu kış sezonunda sizleri soğuktan koruyacak, ayaklarınızı sıcacık tutacaktır.

Timberland ayakkabı ve botları orijinal tasarımları ile sizlerle buluşuyor.

2018 yılı modasını yansıtan Timberland’ın şu an piyasada bulunan  hem sağlamlığı ve hem de şık duruşuyla Roll Top modeline  sahip olmak ise bir başka ayrıcalıktır. Yağlı deriden üretilmiş Roll Top model botun içi ekoseli yünlü kumaştan yapılmış olup botunuzu ayağınıza giydikten sonra yaka kısmını kıvırarak da kullanabilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

2018 yılı modasına da imzasını atan Timberland ayakkabı ve botları Deriden Mağazalarında bulabilir, bu sağlam ve deriden üretilmiş  şık renk renk ve klasikleşmiş botlardan alıp kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Giyim kalitesinden vazgeçmeyen, giyimde kaliteyi önde tutan biriyseniz ayak sağlığınızı göz önünde tutarak mutlaka Deriden Mağazalarına uğrayıp Timberland Ayakkabı ve Bot modellerini görmeniz gerekmektedir.

Lise ve üniversite gençliği tarafından çok gözde olan Timberland ayakkabı ve botları en çok tercih edilen bir Avrupa Markasıdır.

Günümüzde çok ucuz sıradan piyasada bir çok bot çeşidi bulunmaktadır. Ancak hem ayak sağlığınızı düşünmeniz hem de kaliteyi ucuza almanız gerekmektedir.  Deriden Mağazalarına mutlaka gitmeli ve has deriden üretilmiş çeşit çeşit, renk renk Timberland  bot ve ayakkabılara bir göz atmalısınız.

2018 yılı kış sezonu ürünü Timberland botları 300 ile 500 lira arasında değişen fiyatlardan hem zevkinize hem de bütçenize uygun bulabilirsiniz.

Alış verişe çıkmadan önce sizler için hazırladığımız 2018 yılı trendi  Timberland botlar ile ilgili galeriye bir göz atar mısınız?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git