Tulumlar Nasıl Kombinlenir?

Tulumlar Nasıl Kombinlenir?
24 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

Tulumlar Nasıl Kombinlenir?

Tulumlar, elbiseler gibi tek parça oldukları için kombinlenmesi kolaydır. Her sezon moda olabilecek parçalardır. Bazı zamanlar ne giyeceğinize karar veremeyebilirsiniz. Bir pantolon bulup üzerine birşey bulamayabilirsiniz. Acil bir toplantı, spontane gelişen bir davet durumu da söz konusuysa; tulum giymek kurtarıcı olabilir sizin için. Tulumla beraber kullanmak için hiçbir aksesuar olmasa da sadece bir topuklu ayakkabı, güzel bir saç ve makyaj yeterli olacaktır.

Kısa Tulum Kombinleri

Kısa tulumlar iş toplantıları, davetlerden çok günlük tercih edilebilecek kıyafetlerdir. Özellikle yaz tatillerinde bolca tulum kombini kullanabilirsiniz. Kısa tulumları modeline göre belinize takacağınız kemerle kullanabilirsiniz. Kemerin kalınlığı inceliği tamamen kombinin gidişatına bağlıdır. Deri kemerler kullandığınız da mutlaka deri ayakkabılar tercih etmelisiniz. Tiril tiril şifon kumaştan tasarlanmış tulumlarda bel lastiği varsa kemer kullanmanıza gerek kalmaz. Aksesuar olarak zarif kolyeler ve küpeler kullanabilirsiniz.

Uzun Tulum Kombinleri

Tulumların aşırı abartılı abiye şeklinde olanları yoktur ama bazı kumaşlarla ve saten, boncuk gibi detaylarla süslenmiş tasarımları düğünlerde, davetlerde tercih edebilirsiniz. Dantelden tasarlanmış tulumların üzerindeki detaylardan bir bolero ceket ile tercih edeceğiniz minik bir çanta ve topuklu ayakkabı ile bir davete hazır olabilirsiniz. Daha keskin kalıplara sahip v yaka ya da kapalı boğazlı tulumları iş hayatındaki görüşmelerde, toplantılarda tercih edebilirsiniz. Keskin hatları olan tulumları ince ve zarif kemerlerle kombinleyebilirsiniz.

Tulumları günlük hayatta tercih edecekseniz; büyük çantalarla relaks bir tarz yakalayabilirsiniz. Büyük portföy çantalar tercih ettiğinizde iş hayatı giyimi için daha uygundur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git