Twigy Terlik çeşitleri 20 yıldır siz büyüklerin ve çocuklarınızın ayaklarını sıcacık tutmaya devam ediyor.

Kış aylarında evlerinizde yazın ise dışarıda ve plajlarda çeşitli konseptleriyle sizlerin ayak sağlığını ve şıklığını kendine ilke edinmiş Twigy hayatınıza renk katıyor. Twigy 2013 yılında da kadın, erkek, çocuk reyonunda terlik ve ayakkabı çeşitlerinde  yaratıcı modelleri ile yine sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

Hayatın zorlu ve karmaşık sıkıntılı döngüsüne  Twigy renkleri ve çeşit çeşit modelleri ile  her sezonda olduğu gibi bu 2013 kış sezonunda da rahat, yumuşak, zengin koleksiyonuyla canlılık getiriyor.

Çocuklarınızın ayaklarını çeşitli sevdikleri hayvan figürleriyle saran Twigy; erkek çocuklarınızın ayaklarını bu kış Bakuganlarla, kız çocuklarınızın ayaklarını da Hello Kitty modelleri ile saracak. Bunun yanı sıra köpekli, tavşanlı, ayıcıklı, ördekli, maymunlu, timsahlı, köpek balıklı, şirinler ve Garfield koleksiyonu ile tam bir çılgınlık yaşatıyor.

Twigy günümüzde o kadar çok ürün yelpazesi ile sizlerle buluşuyor ki, çocuklarınız ve sizler için tasarlanmış özel tasarım kaymaz tabanlı yumuşacık ev botları ile bilinen terlik modellerinden çok farklı bir konsept ile sizleri sarıyor.

İş hayatınızdan çıkıp evinize girdiğinizde ayağınıza giydiğiniz  Twigy ailesi çok sıcak ve neşenize neşe katacak terlik ve ev ayakkabı çeşitleri  ile hayatınıza pozitif bir enerji katacaktır.

Hepinizin bütçesine uygun renk ve model çeşitleri ile alım kolaylığının yanı sıra çeşitli panduf modelleri ile çocuklarınızın terlik giyme alışkanlığı kazanmasını sağlıyor.

Twigy kışlık ev terlikleri ve pufuduklarını 25 liradan başlayan fiyatlarla Twigy Satış Mağazalarında bulabilir, ailenize ve çocuklarınıza özel günlerde de hediye edebilir, onların sıcacık bir kış geçirmesini sağlayabilirsiniz.

2013 yılı Twigy ailesinden birkaç modeli sizler için sunmak istiyoruz. Sağlıklı ve güzel bir kış geçirmeniz dileğimizle.



Kategori: Genel, Moda, Sağlık Yazar: admin Yorum yapılmamış 4.452 kez okundu. Tarih: 28 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.