Uzun Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

Uzun Hırkalar Nasıl Kombinlenir?
24 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

Uzun Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

Uzun hırkalar, sonbahar ve kış aylarında kurtarıcı parçalardandır. Birçok şekilde kombinlendiğinden fikir üretmenize yardımcı olur ve zamandan kazanmanıza yardımcı olur. İlkbahar zamanlarında şortlarla bile kullanılması mümkündür.

Uzun Hırkaların Etek ve Elbise ile Kombini

Uzun hırkalar bilindiği gibi yalnızca taytlarla ve pantolonlarla kombinlenmez. Elbise ve eteklerle de çok uyum içindedirler. Kombin mevsime göre çizmelerle ya da bilekte biten botlarla tamamlanabilir. Etek ya da elbise ile uzun hırka kombinleyecekseniz; hırkanın boyunun etekten bir miktar daha uzun olması gerekmektedir. Kısa olarak da kullanabilirsiniz ama doğrusu etekten uzun durmasıdır. İçinize giydiğiniz elbise ya da bluz sade bir formdaysa; uzun kolyeleri aksesuar olarak tercih edebilirsiniz.

Uzun Hırkaların Şort ve Pantolon ile Kombini

Uzun hırkaları genellikle pantolon ya da taytlarla kombinlenmiş olarak görebilirsiniz. Bu şekilde bir kombinde ayakkabı tercihiniz günlük planınıza göre şekillenebilir. Çizmeler ya da botlarla daha sıradan günleri geçirebilir, topuklu ayakkabılar ve şık aksesuarlarla toplantılara, davetlere katılabilirsiniz. Şortlarla kombini çok sık rastlanan bir durum değildir ancak oldukça şık duruyor. Elbette hırkanın şort boyundan uzun olması gerekiyor. Ayakkabılarda da gidilecek mekâna göre tercih yapılabilir. Gününüz dışarıda geçecekse daha rahat ayakkabıları seçebilirsiniz. Şortlarla kombinleri genelde ilkbahar aylarında kullanılıyor fakat altına çorap giyilerek yapılan kombinleri sonbahar aylarında da tercih edebilirsiniz. Uzun hırkaların detaylarının günlük kombininize uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git