Günlük hayatımızda işimize gidip gelirken, çarşıya alışverişe çıkarken, gezmeye giderken, gece bir davete giderken muhakkak her bayanın elinde bir çanta vardır. Çünkü bayanların çantalarına koymaları gereken özel eşyaları vardır. Makyaj malzemelerinden birkaçı, bir adet mendili, gözlüğü, cüzdanı derken bir sürü özel eşyasını yanında taşıması gerekebilir. Bunun için hiçbir zaman kolunda veya elinde bir çantası olmayan bir bayan kesinlikle görmemişsinizdir.

Bir çok ünlü çanta firması gibi; Vakko firması da giyimde olduğu kadar klasik tarzda çantada da modada öncü ve kaliteyi size sunuyor.

Kıyafetleriniz kadar elinizde taşıdığınız çantanız da önemlidir.  Çanta seçerken, içine neler koyacağınız, yanınızda bulunması gereken çanta içi malzemelerinizi alacak büyüklükte, kaliteli, güzel görünümlü günün modasını yansıtan ve kıyafetinize uygun bir çantayı ayakkabı ve kıyafetinizle kombine etmeniz gerekmektedir.

Kalitesi ve birbirinden şık modelleri le dünyaca tanınan Vakko firmasının çanta modellerine bir göz gezdirelim. Vakko’dan seçeceğiniz çantanız; büyük, küçük modelleri ile kullanılan renklerin asilliği, kalitesi ve şıklığı ile her zaman kıyafetinizi tamamlar.

Diğer firmaların çantalarında gördüğünüz pullu, taşlı modelleri Vakko’da pek göremiyeceksiniz. Vakko’nun çantaları genelde asil renkler diye tabir ettiğimiz kahve, siyah, gri tonlarından üretilmekte olup, üzerindeki Vakko Amblemi ile dikkat çekmektedir.Kategori: Moda Yazar: admin 3 yorum yapılmış 1.747 kez okundu. Tarih: 7 Ocak 2013

YORUMLAR

3 Yorum var.

  1. merhaba acı kahve siyah arası vakko çanta 0 mı ,,fiyatı nedir?

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.