Minik bebeklerinizin dünyaya geldiği, hastane veya doğumevlerindeki ilk saatlerini o sessiz hastane odası  havadan çıkarıp bambaşka sımsıcacık, rengarenk bir oda haline getirecek doğum odası süsleme servisleri sizler için hizmet vermektedir. Günümüzde her il ve ilçede yeni doğacak bebekler için doğum odaları süsleme servisleri bulunmaktadır.

Annenin doğum için hastaneye gittiği andan itibaren doğum odası  dünyaya gelecek bebeğin cinsiyetine göre pembe veya mavi tonlarında tül, şifon, oyuncaklar, şekerler, balonlar ve daha bir çok süs eşyaları ile; renkli, pırıl pırıl, hareketli, balon ve çeşitli süslerle tasarlanarak organize edilmiş tam bir doğum günü çocuğu için hazırlanmış oda haline getiriliyor ve ailenin yeni bireyi bu güzel odada annesinin kollarına kavuşuyor.

Sizlerle 2013 yılı doğum odaları süslemelerini paylaşmak istiyoruz. Kapı süslerinden tutun da odada balonlar, şekerler, tül ve şifonlarla süslenmiş anne ve bebek yatakları, hepsi birbirinden şık, hepsi çok hoş değil mi?

Dünyaya gelecek bebeğinizin cinsiyetine göre;  sizin düşünce, istek ve zevkleriniz de göz önüne alınarak, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek; gelecek misafirler için bebek şekerlerine kadar seçilerek tasarlarmış bu birbirinden güzel 2013 yılı hastane doğum odaları süslemeleri ortalama 200 lira  civarındaki fiyatlardan sizlere hizmet vermektedir.Kategori: Dekorasyon, Moda, Sağlık Yazar: admin Yorum yapılmamış 10.595 kez okundu. Tarih: 3 Haziran 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.