2018 – 2018 Sezonu Loft Bayan Mont Modelleri

2013 Loft Bayan Mont Modelleri

Bugün kışa girerken şu günlerde aradığımız giysiler arasında olan montlarla başlıyoruz. Bu yazımızda Loft bayan mont modellerini ele alalım dedik.

Önce Loft bayan mont modelleriyle ilgili görselleri bir inceleyelim.

Sitemizde bir marka olarak Loft’u ilk defa ele alıyoruz. Loft’un geçmişine kısaca bir bakacak olursak 1968’de Fransa’da kurulduğunu ve Eroğlu grup liderliğinde yeni yüzüyle Türkiye’de yoluna devam ettiğini görüyoruz. Bir zamanlar dünya moda trendlerinin yönlendirilmesinde çok etkin olan Loft bugün tekrar o başarıyı yakalama yolunda çok hızlı adımlarla ilerliyor. Türkiye’nin birçok şehrinde satış noktası olan Loft klasik jean giyiminin yanında spor giyimin de lider markaları arasında kendini gösteriyor.

Loft bayan mont modellerine baktığımızda özgün ve yeni trend tasarımları hemen kendini gösteriyor. Tasarımlarda şıklığı ve zarafeti çok güzel yakalamışlar. Loft bayan mont modellerinde deriden kumaşa, jeana kadar birçok tekstil ürününün kullanıldığını görüyoruz. Bayan montlarının kalitesine diyecek sözümüz yok. Gerçekten çok kaliteli ürünler bizi bekliyor.

Loft bayan mont modellerinde renk seçeneklerinin çokluğu yanında renklerin göz alıcılığı da dikkatimizi çekiyor. Loft’un bayan montlarındaki tasarım detayları da hem şıklığı hem de göze hoş görünümü arttırıyor. Ayrıca montların işlevselliğini de arttırıyor bu tasarım ayrıntıları. Değişik sayıdaki ve biçimdeki cepler, hem düğme hem fermuar ayrıntıları, belde kemer ya da kuşak detayı vb. hepsi ayrı bir görünüm zenginliği katıyor Loft bayan montlarına.

Mont düşünen bayanlara önerim LOFT ürünlerini mutlaka görmeleri. Çünkü fiyatları da çok uygun.

Her şey gönlünüzce olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir