2018 Banyo Kirli Çamaşır Sepetleri , Modelleri ve Fiyatları

2013 Fil Şeklinde Banyo Kirli Çamaşır Sepeti Modeli

Evlerimizin en özel ve en güzel, en düzenli bölümlerindendir banyolarımız. Düzenli olmasını da banyolarımızdaki havlu dolaplarına, bayanların aksesuarlarını koydukları küçük sepetlere, kirli çamaşır sepetlerine, deterjanlarınızı yerleştirdiğimiz sepetlere borçluyuz. Ayrıca bu birbirinden şık sepetler ile de oldukça iddialı ve düzenli banyolara sahip oluyoruz.

Banyolarınızda artık kirli çamaşır sepetlerinize her gören hayran olacak. Birbirinden güzel hasır, bambu, kumaş, ahşap modeller 2017 yılı banyo kirli çamaşır sepetlerinde trendi yakalıyor. Tabi ki bu güzel çamaşır sepetlerini büyük alışveriş merkezlerinin yanı sıra pazarlarda da bulabilirsiniz. Evinizin diğer ihtiyaçlarını karşılamak için gittiğiniz Koçtaş, Mudo, Praktiker, İkea, Tekzen gibi büyük mağazaların ev dekorasyon bölümlerine de bakmaya ne dersiniz? Bu birbirinden güzel kirli çamaşır sepetlerini 75 liradan başlayan fiyatlardan bulabilirsiniz.

Kirli Çamaşır Sepetleri

Banyo rengine, dekorasyonuna uyacak, banyonuzdaki nemden etkilenmeyecek malzemeden olması  ve sizin zevkinizi yansıtacak kirli çamaşır sepetlerinden beğenecekleriniz, evinizde bulunmasını isteyeceğiniz modeller muhakkak olacaktır. Kirli çamaşır sepetinizi alırken özellikle renkli ve beyaz çamaşırları koymak için iki sepet alabilirsiniz. Bazı modellerde renkli ve beyaz diye iki bölmeli kirli çamaşır sepetleri de bulunmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2017 yılı banyo kirli çamaşır sepeti modellerinde en çok ilgiyi hasır sepetler görüyor. Renkli, çiçekli  veya hayvan figürleri ile tasarlanmış birbirinden şık banyo kirli sepeti modellerinden birbirinden farklı tasarımları evlerinizin banyolarına neşe getirmesi için paylaştık.

Sitemizde yer alan içeriklerin satışı yapılmamaktadır. Sadece ürünler aklınızda fikir uyandırma üzerine oluşturulmuş bir galeriden oluşmaktadır. İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

3 yorum

  1. Adnan NİŞLİ Yanıtla

    ÜRÜNLER GÜZEL NE FİAT BELLİ NEDE ÖLÇÜLER LÜTFEN BİRAZ CİDDİYET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir