fbpx

Bernardo Osmanlı Serisi Mutfak Koleksiyonu

Bernardo Osmanlı Serisi Mutfak Koleksiyonu
5 Mart 2019 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

Bugün evlerimizde günümüzün çoğunu geçirdiğimiz mutfak ile ilgili ürünlerle başlayalım. Bernardo mutfak ürünlerinde en popüler markalardan biri. Biz de bu yazımızda Bernardo Osmanlı Serisi Mutfak Koleksiyonunu tanıtalım istedik. Önce Bernardo Osmanlı Serisi Mutfak Koleksiyonu örneklerini bir gözden geçirelim.

Bugüne kadar sitemizde “Bernardo Türk Kahvesi Takımları ve Fiyatları” başlığıyla bir tanıtımımız olmuş. O yazımızda marka olarak Bernardo hakkında bilgi vermemişiz. Kısaca markayı tanıtalım. Bernardo ilk olarak ticari hayatına 1984 yılında Bağdat Caddesi’nde bir zücaciye mağazasıyla başladı. 1997’de zücaciye ve hediyelik eşya ithalatıyla iddiası ve Pazar payı büyüyen Bernardo 2000 yılından itibaren de bütün Türkiye’ye dağılan yeni mağazalar açmaya başladı. 2010 Yılında Türkiye genelinde 55 mağazaya ulaştılar. Bugün ise daha iddialı ve daha kaliteli mutfak ürünleri ile sektörün popüler markalarından biri haline geldiler.

Bernardo Osmanlı Serisi Mutfak Koleksiyonunda yok yok. Bir sofrada ve serviste ne ihtiyacınız varsa hepsi mevcut. Tabak takımları, kahve takımları, çay takımları, servis tabakları, meyve tabakları, sahanlar, lokumluklar, çerezlikler, sürahiler, şarap şişesi, viski şişesi, su bardakları, likör takımları vb…

Osmanlı Serisi Mutfak Koleksiyonunda bir sofra ve servisi için neye ihtiyaç duyacaksak hepsi mevcut. Üstelik Osmanlı figürleri ile süslenmiş bu mutfak malzemelerinin değişik seçenekleri de var. Altın rengini sevenler için gold modeller, gümüş sevenler için silver modeller mevcut. Tercih ve beğeni size kalmış.

Mutfağınızda, yemek masanızda ve servislerinizde Osmanlı ihtişamını yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız Bernardo Osmanlı Serisi Motfak Koleksiyonunu kesinlikle incelemelisiniz. Ürünlere Bernardo’nun resmi satış sitesi olan “http://shop.bernardo.com.tr”dan ulaşabileceğiniz gibi Bernardo mağazalarından da ulaşabilirsiniz. Benim düşüncem eğer Bernardo mağazalarından birine ulaşma imkanı varsa mağazaya gidip görüp beğenerek edinmektir. Tercih sizin…

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git