2018 Bigblue Bayan Kazak Modelleri ve Fiyatları

2018 Bigblue Bayan Kazak Modelleri ve Fiyatları
26 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

Bugün bayan giyimiyle başladık yine bayan giyimiyle devam ediyoruz. Bu yazımızda Bigblue bayan kazak modelleri üzerinde duracağız. Malum havalar serinliyor, artık üşümemek için kazak aramaya başlayacağız.

Önce Bigblue bayan kazak modellerini görelim.

Sitemizde Bigblue ve giyim ürünleri üzerine ilk defa yer veriyoruz. Bu yüzden bir marka olarak Bigblue’i kısaca tanıtalım.

Üç arkadaşın 1994 yılında kurduğu SYSTEM TEKSTİL hemen aynı yıl Blue System ve Bigblue markalarını da aynı yıl tescilledi. SYSTEM TEKSTİL, 2005’e kadar İsviçre kökenli Blue System ürünlerini yurtiçinde, kendi yarattığı Bigblue ürünlerini de Almanya, Avusturya ve Hollanda gibi Avrupa ülkelerine pazarladı. 2005’ten itibaren Avrupa’da satışını yaptığı Bigblue ürünlerini Türkiye’ye taşıdı ve ülke sınırları içinde de satmaya başladı.

Bigblue her türlü giyim ürününü son teknoloji ve kaliteli hammedde ile İstanbul Güneşli’deki fabrikasında üretmektedir. Bugün Bigblue’nin Türkiye genelindeki 150’den fazla satış noktasının yanı sıra neredeyse bütün Avrupa ülkelerinde 1500’ün üzerinde noktada satışı yapılmaktadır. Bu satış noktası rakamı az bir rakam değildir. Bu, Türkiye ve bütün Avrupa’nın her yerinde Bigblue ürünlerine ulaşabilirsiniz demektir.

Bigblue bayan kazak modellerine gelince gerçekten özgün ve çok şık tasarımlar göz dolduruyor. Giyen bayanları kesinlikle şık ve zarif gösterecek modelleri ile bayanların gözdesi olacak kazaklar satış reyonlarında sizleri bekliyor.

Bigblue bayan kazaklarında hem görselliğe hem de serin havada bizleri koruma özelliğe özen gösterilmiş. Şık ve zarif Bigblue kazaklarıyla bayanlar kendilerini daha güzel ve prestijli hissedecekler.

Bigblue bayan kazaklarının fiyatlarına gelince sudan ucuz denilebilecek seviyede. Kazakların fiyatları 35 ile 55 lira arasında değişiyor. Bu fiyatlardan bir de indirimleri düşerseniz gerçekten sudan ucuz diyebilirim. İndirimlerde Bigblue bayan kazaklarını indirimlerde 15 ile 25 lira arasında fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Bayanlar Bigblue bayan kazak modellerini satış reyonlarında mutlaka inceleyiniz diyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git