fbpx

2018 Castaner Platform Tabanlı Bayan Ayakkabı Modelleri

2018 Castaner Platform Tabanlı Bayan Ayakkabı Modelleri
19 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 86 kez okundu.

Bayanlar için ayakkabı sonsuz bir deniz gibi hep yenisini hep trendini yakalamak isterler. Biz de onlara yardımcı olabilmek için yine ayakkabı tanıtımı yapıyoruz. Bir İspanyol Markası olan Castaner Platform tabanlı bayan ayakkabılarını ele alıyoruz. Önce Castaner platform tabanlı bayan ayakkabı görsellerine bir bakalım.

Bir İspanyol markası olan Castaner’in tarihi kökeni 1776’da Rafael Castaner’in küçük bir atölyede ayakkabı üretimi ile başlar. Aile ayakkabı işine hiç ara vermeden 1927’ya kadar devam etmiştir. 1927’da şirketleşen Castaner 1936 İspanya iç savaşı sırasında İspanyol Askerlerini de giydirmiştir. İspanyol Askerinin bir markası haline gelen Castaner iç savaşın devamında kamulaştırılmıştır. 1960’ların sonunda şirket aile bireyleri tarafından tekrar özelleştirilir. Castaner bundan sonra tekrar hızla gelişerek 65 ülkede satılır duruma gelir. Özellikle Danimarka, İtalya, Fransa ve Japonya ihracatının en yoğun olduğu ülkeler arasındadır. Artık sanal ağlar üzerinden satışların en kısa zamanda bütün dünyaya ulaştığını düşünürsek markaların bu kadar hızlı globalleşmesine şaşmamamız gerekiyor.

Biz gelelim Castaner platform tabanlı bayan ayakkabı modellerine. Castaner platform tabanlı ayakkabıların özgün ve zarif tasarımları birçok model üretimini salıyor. Platform tabanlarda genelde hasır örgüler kullanılmış. Kumaş kaplama ve mantar platformlar da var tabii. Ayakkabıların üzerinde ise bir iki kumaş kaplama yanında genelde deri kullanılmış.

Castaner platform tabanlı bayan ayakkabı modellerinin her biri birbirinden şık ve zarif görünümleriyle bayanların kesinlikle beğenisini kazanacak. Castaner platform ayakkabılarla hem lüksü hem kaliteyi hem de rahatlığı yaşayacaksınız.

Castaner platform tabanlı ayakkabılarda renk seçenekleri de çok değişkenlik gösteriyor. Düz renk platform ayakkabılar yanında çok şık renk desenli ve taş işlemeli modeller de var.

Bayanların Castaner platform tabanlı ayakkabıları kesinlikle görmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git