fbpx

2018 Dantel Havlu Kenarı Örnekleri ve Fiyatları

2018 Dantel Havlu Kenarı Örnekleri ve Fiyatları
15 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 69 kez okundu.

Çeyiz denildiğinde en kolay ve şık olan dantelleri örmeye başlarız, bunlardan birisi de şık çeşit çeşit değişik model ve renklerde havlu kenarlarıdır.

İster kız çocuğumuzu ister erkek çocuğumuzu evlendirmeye kalktığımızda her anne gibi önce birkaç tane el ve banyo havlusu hazırlarız. Tabi çeyiz olunca da bu havluları dantellerle süsleriz. Günümüzde dantellerden örülmüş havlu kenarları çok moda. Kimisi pullu, kimisi naylon halkalarla yapılmış, kimisi iğne oyalı çeşit çeşit havlu kenarı örneği bulunmaktadır.

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Dantel Havlu Kenarı Fiyatları

Biz de sizlerle görsellerimiz içinde çeyizlerinizde göz alacak havlu kenarı örneklerini paylaşıyoruz. Havlularınızın dantel örneklerini seçerken, havlunuzun kenarındaki desen ve renklere yakın örneklerden oluşan modelleri seçip örerseniz hem uyumu hem de şıklığı yakalayacaksınız. Seçtiğiniz dantel örneklerini banyo takımı havlularınızın kenarlarına da kullanabilirsiniz.

Böylece çocuklarınıza el emeği göz nuru birbirinden şık çeyizlik havlularını hazırlamış olursunuz. Dantel örmeyi biliyorsanız sizin için bu çok kolay, ama örmeyi bilmiyorsanız da mağazalarda kimi hazır makine işi kimi de el örmesi bir çok model havlu danteli bulmanız mümkün. Fiyatları da çok uygun; modeline ve dantelin ağırlığına göre ortalama 30-40 Lira civarında bulabilirsiniz.

Havlu kenarı modelleri ve örnekleri konusunda daha fazla bilgi için burayı da takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git