2018 En Moda Yatak Odası Dantel Örnekleri

2018 En Moda Yatak Odası Dantel Örnekleri
18 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 96 kez okundu.

En Moda Yatak Odası Dantel Örnekleri

Dalteli el becerisi olan bayanlar büyük zevk alarak örerler. Evimizin çeşitli yerlerine birbirinden şık birbirinden eğlenceli, görselliği çok olan bir sürü dantel örüp koyarız. Hem görüntüleri ile şık dururlar, hem de el emeği göz nuru dantellerimizle evimizi süslemeyi severiz.

Danteller evimizin her köşesinde vardır. Fiskos masa örtüleri, yemek masası üzerine, yatak odalarına, vitrin ve gümüşlükler için örülen modeller, çarşaf dantelleri, karyola takımları, yastık dantelleri gibi model model, motif motif örüp kullanabiliriz.

Yatak Odası Dantel örnekleri Resimli

Yatak odalarımızda, yatak odası takımlarının üzerlerinde makyaj masası üzerine, komodinlerin üzerlerine de birbirinden şık danteller sermeyi seviyoruz. Yatak odası dantelleri genellikle yuvarlak olur.

2018 yılı en moda yatak odası dantellerinden sizler için görseller hazırlayıp paylaştık. Eminiz bu güzel dantel örneklerinden faydalanarak isterseniz kendinize, isterseniz çocuklarınızın çeyizlerine öreceksiniz. Kimileri düz beyaz renkte, kimileri de renkli dantel iplikleriyle örülmüş bu şık dantelleri sizlerle paylaşıyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git