2018 Kız Bebek Beşik Modelleri

2018 Kız Bebek Beşik Modelleri
30 Mart 2013 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Evimize ailemize dahil olacak bebeklerimiz büyük hevesler ve sevgi ile beklenmektedir. Tabi ki öncelikle de ilk hediyesi olarak bebek odaları hazırlanmaya başlanır. Hele ki kız bebek bekleniyorsa daha renkli, daha hareketli cıvıl cıvıl bir odada hazırlanmaya başlanır.

Bebek eşyaları seçilirken kalitesi, kullanılan boyalar araştırılmalı, korumasız olduğu için dünyaya yeni gelen bebeğinize en zararsız malzemelerden üretilen eşyalar seçilmelidir. Dünyaya yeni gelen bebeklerimizin vücut dirençleri çok zayıf ve korumasız oldukları için; bebek beşikleri ve bebek odası mobilyalarında ise kurşunsuz ve su bazlı boyalar kullanılarak üretilen ürünler seçilmelidir.

 

Bedri Korkmaz imzalı bebek beşikleri hem çok renkli, hem de ilginç ve şık tasarımlar ile sizlerle 900 liradan 3000 bin liraya kadar uzanan bir fiyat yelpazesi ile buluşmaktadır. Kaliteli ağaç malzeme ve beşik modellerinde köşeler yumuşatılarak kullanılmış modelleri ve renk yelpazesini seçerek sipariş ile yaptırma imkanına sahipsiniz.

Bunun yanı sıra AVM lerde çeşitli ünlü mobilya mağazalarında ailenize yeni katılacak kız bebekleriniz için orijinal ve kaliteli bebek beşiklerini bebek odanıza uygun modellerde bulabilir ve tekstil ürünlerini de birlikte alabilirsiniz.

Etiketler:

2018 Kız Bebek Beşik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. yasemin dedi ki:

    oyyyyy bunlar çok güzel…

Sayfa başına git