2018 Koçtaş Banyo Dolapları Koleksiyonu ve Fiyatları

koçtaş logo

Evlerimizin en çok kullanılan birimlerinden biri de banyodur. Fakat ne hikmetse en çok ihmal edilen birim de banyodur. Daha evimizin inşası aşamasında genelde çok az bir alan ayrılarak en kötü ihmal yapılır çoğu zaman. İkinci ihmal ise banyomuzun adam gibi dizayn edilip döşenmemesidir. Çoğu zaman rastgele uyumuna bakılmaksızın bir evye bir ayna vs. konulur ve öylece bırakılır.

Halbuki banyo temizlenip dinleneceğimiz, kendimize geleceğimiz, rahatlayacağımız bir alan olmalıdır.

İşte bunu düşünerek özellikle dar alanlı banyoları dizayn edip döşeyebilmek için araştırdığımda Koçtaş’ın ürünlerinin hem fiyat hem de kalite ve güzel görünümleriyle görülmeye değer olduğunu gördüm.

Koç Holding’in bünyesinde faaliyet gösteren Koçtaş ilk olarak İzmir Bornova’da 1996’da açtığı mağaza ile ev geliştirme perakendeciliğine başladı. Bu mağazayı Antalya, İzmir (Balçova) ve Bodrum mağazaları takip etti. 2000 Yılında Avrupa’da ev geliştirme sektörünün lideri olan B&Q ile ortak olarak ev geliştirme sektöründe böylece dünyaya açıldı. Bu ortaklık oluştuktan sonra atağa kalkarak Türkiye’deki mağaza sayısını 35’in üzerine çıkararak bütün Türkiye’ye dağıtım yapabilir duruma geldi.

Koçtaş’ın satışını yaptığı banyo kombinasyonlarına bir bakalım.

Banyomuzun konumuna göre değişik ölçülerde değişik kombinasyonlarda ürünleri seçme imkanımız olduğunu görüyoruz. Alacağımız ürünün öncelikle banyomuza uyması ve banyomuzu güzelleştirip daha rahat kullanılır hale getirmesi gerekir. Koçtaş bu imkanları sanıyorum yeterince bize sağlıyor. Buraya aldığımız koleksiyonlar sadece bir kısmı daha fazlasını Koçtaş’ı ziyaret ederek görebilir ve Koçtaş’ta gözünüzün önünde değişik parçalarla istediğiniz gruplamaları oluşturabilirsiniz. Değişik parçaları da bir araya getirme seçeneğini de düşünürsek sonsuz sayıda gruplama yapma imkanı ortaya çıkar.

Ürünlerin en önemli özelliğinin biri de modüler olması… Bu da; ürünlerin, sadece kendi evi olanlar için değil kirada oturanlar için bile uygun ürünler durumuna gelmesidir. (Taşınırken sök, paketle götür.)

Koçtaş’ın fiyatlarına gelince; ben gayet uygun buldum. Sanıyorum kredi kartına taksit imkanları da vardır. Ayrıca koçtaş’tan alış-verişim olduğu için biliyorum. Yaptığınız alış-veriş belli bir rakamın üzerine çıktığında eve teslim ve montajı ücretsiz yapıyorlar.

Banyonuz için en kullanışlı, en güzel koleksiyonu oluşturmanız dileğimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir