2018 Modası Erkek Plaj Terlik Modelleri

2018 Modası Erkek Plaj Terlik Modelleri
9 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

Mayolarınız, şortlarınız, plaj havlularınız, atlet tarzı spor tişörtleriniz hepsi hazır, ya 2018 modası plaj terlikleriniz, işte size bugün 2018 trendini oluşturan erkek plaj terliklerini, model ve renklerini tanıtacağım.

Bir tatil köyü de olsa, lüks bir otel de olsa görüntünüzü, modayı takip etmemek olmaz. 2018 yılı yazına erkeklerin rahatı ve görüntüde estetiği düşünülerek parmak arası terlikler damgasını vuracak. Tabanları rahat, kaliteli ve birbirinden şık bu parmak arası terlikleri spor mağazalarından veya deniz malzemeleri satan yerlerden satın alabilirsiniz.

Erkek Plaj Terlik Modelleri

Geçtiğimiz 2017 yazında genellikle koyu renk terlik modelleri erkeklere yakıştırılırdı ve erkek adam renkli terlik ve kıyafet giymez gibi bir düşünce hakimdi. Ancak 2018 yazında erkekler de plaj modasını takip ederek neon renklerin ön plana çıktığı birbirinden canlı parmak arası terlikleri tercih ederek sahillerde boy gösterecekler.

Piyasada ilk olarak bayan terlik modelleri arasında yer alan parmak arası terlikler, artık erkekler tarafından da en çok tercih edilen unisex bir model olarak yerini aldı. Tabi yine de tercih meselesi olan parmak arası terliklerin yanı sıra diğer modeller de kullanılmaktadır.

Önemli olan kumsalda veya sahilde gezerken siz beylerin ayaklarının rahat olması ve aynı zamanda da şık bir görüntü ortaya koyması değil midir? Bence bu yıl tercihinizi görsellerimizde de gördüğünüz birbirinden şık Adidas, Nike, Puma, Lotto gibi ismiyle ve kaliteli ürün gurubuyla dünya markası olmuş ünlü spor markalarının 2018 modası erkek terlik modelleri arasından yapacaksınız. Ayrıca parmak arası terlik seçerken buradan diğer konuya bakmadan almayın.

Deniz, kum ve güneş işte yaz mevsiminin keyfi böyle çıkarılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git