2018 Panço Erkek Çocuk Bermuda Şort Modelleri ve Fiyatları

2018 Panço Erkek Çocuk Bermuda Şort Modelleri ve Fiyatları
12 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

Önceki yazımızda Panço kız çocuk elbise modellerini tanıtmıştık. Erkek çocuklarımızı unuttuk sanmayın. Bu yazımızda da erkek çocuklarımız için Panço bermuda şortlarını ele alacağız.

Panço erkek çocuk bermuda şort modellerine bir göz atalım.

Önceki yazımızda Panço hakkında genel bilgiler vermiştik. Türkiye’de giyim sektöründe 35 yıldan fazla bir tecrübesi olan ve en önemli ilkeleri kalite ve sağlık olan bir markanın hızla büyüyüp bütün Türkiye’de yaygınlaşması ve popüler olması çok doğaldır.

Panço erkek çocuk bermuda modelleri de önceki yazımızda söz ettiğimiz kız çocuk elbiseleri gibi çok şık ve çok güzeller. Değişik ve özgün tasarımlarıyla erkek çocuklarınızın vazgeçemeyecekleri bermuda şortlar her zaman her yerde giyilebilir.

Panço erkek çocuk bermuda şortlarının renk ve kumaş seçenekleri de düşündüğümüzden çok fazla. Ayrıca kumaş desenleri de çok şık ve güzel bir görüntü sergiliyor.

Panço erkek çocuk bermuda şortlarından alacağınız bir şort çocuklarınızı sevindirecektir. Çocuklarınızı sevindirmek istemez misiniz?

Panço erkek çocuk bermuda şortların fiyatları 25 ile 60 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Yalnız hala indirimlerin devam ettiğini ve sezonun da yarısının geçtiğini düşünürsek indirimlerle 10 ile 30 lira arasında bir fiyatla temin etmeniz kesinlikle mümkün görünüyor.

Bence çocuklarınızı hem sevindirin hem de giyim ihtiyaçlarını tamamlayın. Haydi Panço satış yerlerine…

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git