2018 Panço Kız Çocuk Elbise Modelleri ve Fiyatları

2018 Panço Kız Çocuk Elbise Modelleri ve Fiyatları
11 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

Başlayınca hep büyüklerin giyim kuşamıyla devam ediyoruz. Çocuklarımız arada epey geri planda kalıyor gibi oluyor. Yalnız her fırsat bulduğumuzda da çocukları araya sıkıştırıyoruz. Bu yazımızda Panço kız çocuk elbise modellerini ele alacağız. Panço kız çocuk elbise modellerini bir gözden geçirelim.

Türkiye’de popüler çocuk markalarından biri olan Panço üzerine sitemizde ilk defa yazı yazdığımız için Panço’yu genel olarak tanıtalım.

Panço 1978’de İstanbul’da toptan satiş ile giyim sektörüne girdi. 1984 Yılında İstanbul’da ilk mağazasını açarak Panço adıyla markalaştı. Böylece markalaşan Panço 35 yılda hızla gelişerek Türkiye çapında 80 mağaza ve ayrıca 250 satış noktasına ulaşarak bütün Türkiye’ye yayıldı.

Panço 35 Yılda en önemli ilkeleri olan kaliteli ve sağlıklı üretim prensiplerinden asla vazgeçmeyerek güvenilir bir marka oldu.

Kız çocuk elbiselerine gelince Panço’nun ilkeleri doğrultusunda kalite ve sağlıklı ürünler olarak gerçekten göz dolduruyor. Panço kız çocuk elbiseleri kendine özgü ve farklı tasarım bolluğu ile istediğimizden fazla model seçeneği sunuyor.

Panço kız çocuk elbiselerinde renk ve kumaş çeşitliliği de düşündüğümüzden çok fazla. İster düz renk, ister rengarenk modelleri seçebilirsiniz.

Kız çocuklarınızı sevindirip güzelleştirmek istiyorsanız en kısa zamanda bir Panço mağazasına ya da satış noktasına uğrayıp kız çocuklarınızı giydirmenizi öneriyorum.

Panço kız çocuk elbiseleri 30 ile 90 lira arasında değişiyor. Bu rakamlara hala devam eden büyük bayram indirimlerini de eklediğinizde 20 ile 60 lira arasında bir fiyatla bu güzelim elbiseleri kız çocuklarınıza alabilirsiniz.

Çocuklarınızın seveceği elbiseler alabilmeniz dileğimle, sağlıcakla kalın…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git