2018 Replay Bluz Modelleri ve Fiyatları

2018 Replay Bluz Modelleri ve Fiyatları
2 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

Sıcak yaz günlerinde en çok aradığımız giysiler bizi serin tutacak ince tiril tiril olanlarıdır. Bugün sizlere marka olarak Replay’ı ve ürünlerini tanıtacağız. Replay ürünlerini kategoriler halinde ele alacağız. Bu yazımızda bluz modelleri var. Önce bluz modellerini bir görelim.

Bir İtalyan markası olarak piyasaya çıkıp dünya markasına dönüşen Replay’ı ilk defa sitemize aldığımız için kısaca tanıtalım.

Replay 1978’de kuruluş faaliyetine başladı. 1981’de rahat gömlek modelleriyle kendini tanıtmaya başladı. 1989’e gelindiğinde artık özellikle jean (kot) alanında artık bir dünya markasına dönüşmüş durumdadır. 1991’de çocuk reyonlarını da ürünlerine ekler, 1994’te ise iç çamaşırı da dahil bütün giyim alanına yayılmış olur. 1997’den itibaren aksesuarları da ürün gamına ekleyerek aradığımız her şeyi bulacağımız bir marka haline gelir. 2009’dan itibaren internet üzerine satışlara da başlar.

Replay bluz modelleri uzun yılların tecrübesiyle ve moda yaratma birikimiyle oluşmuş özgün tasarımlarla sizlere sunuluyor. Kendinizi çok rahat hissedeceğiniz her zaman her yerde giyebileceğiniz çok bluz modelleri göz dolduruyor.

Lüks bir marka olan Replay’ın bluz modellerinde istediğiniz renk ve tasarım zenginliğini bulabileceğinizden asla kuşkunuz olmasın.

Replay bluz modelleri birçok güvenilir internet satış sitelerinde ve mağazalarda bulunabilir.

Replay bluz modellerinin fiyatları kumaş, tasarım ve süsleme özelliklerine göre epey değişkenlik gösteriyor. Öyle ki 100 liradan başlayıp 500 liraya kadar çıkan rakamlarla karşımıza çıkıyor. Ama indirimlerin çokça olduğu şu günlerde Replay’ın bu lüks bluzlarını 30-40 Lira ile 100 lira arasına değişen fiyat aralığında edinebilirsiniz.

Sonraki yazımız Replay bayan elbise modelleri üzerine olacak…

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git