2018 Şapka ve Bere Modelleri

2018 Şapka ve Bere Modelleri
6 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Bayanların gözde aksesuarları arasında bulunan şapka ve bereler; 2018 yılı kış sezonunda yine bayanlarımızı soğuktan koruyacak rengarenk ve model model bereler vitrinlerde sizleri beklemekteler.
Bere ve şapkalar kadınları çok daha çekici gösterebilir ancak; yüzünüze uygun modeli seçmelisiniz.
2018 yılında kasket modelli şapkaların yanı sıra, yazlık şapkaları andıran ve saçınızı kuyruk yapmışsanız arkasından çıkarabileceğiniz çok şık modeller bulunmaktadır. Kasket modelli şapkalar ile yan takılarak kullanılan bereler 2018 yılında çok moda olup genç kızlarımızın ve bayanlarımızı süsleyeceklerdir.
Kasket modeli şapkalar kaşe ve kaşmir kumaşlardan yapılmış, paltonuza en uygun rengi ile sizin şıklığınıza şıklık katacaktır. Aynı zamanda zevkinize göre istediğiniz renklerden; angora veya tiftik yünlerden kendinizin de örebileceği puf puf bere ve örgü modellerini sizlerle paylaşmak istedik.
2018 yılı bere ve şapkalarda siyah renk her zamanki gibi yine önde olsa da, vizonlar, pembeler, kırmızılar, sarılar, yeşiller , kahverengiler de sizlere çok yakışacak ve sizleri soğuk havalardan koruyacaktır.
Beğeneceğinizi düşündüğümüz o kadar çok örgü tekniği ve renk seçme şansınız var ki; saç örgü, lastik örgü, ajur, haroşa, selanik, tığ ile fıstık modellerini örebilirsiniz, kendi el emeğinizi övgüyle kullanabilirsiniz.
2018 yılında da ressam modeli dediğimiz, yan takılan bereler yine çok moda ve ister örgü modelini ister kaşmir kumaştan yapılmış modelini tercih edebilirsiniz.
Sizler için birkaç şapka ve bere modeli araştırdık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git