2018 Vivense Koltuk Takımları

2018 Vivense Koltuk Takımları
9 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

Bugün evlerimizin oturma odalarını, salonlarını dolduran üzerinde keyif çatıp oturduğumuz koltuk takımlarıyla başlayalım. Mobilya konusunda Türkiye’nin bir ilki olan Vivense koltuk takımlarını ele alıyoruz.

Önce Vivense koltuk takımlarının görsellerini inceleyelim.

Başlarken Türkiye’nin ilklerinden dedik. Çünkü Türkiye’de internet üzerinden mobilya satışını ilk gerçekleştiren bir marka Vivense. Vivense internet üzerinden satış yapmak maksadıyla 2018 Mart ayında kuruldu. O günden bu yana operasyonel modeli ve organizasyonu başarılı bir şekilde uygulayıp başarılarını kanıtladılar.

Aynen bir mağazadan mobilya alır gibi alış veriş yapabiliyorsunuz. Diğer mobilya markalarının ve mağazalarının sunduğu bütün hakları sunuyorlar. İki yıllık garanti de dahil. Aldığınız mobilyalarda sorun çıktığında sorunları ücretsiz olarak çözümlüyorlar.

Vivense koltuk takımlarını incelediğimizde her ebattaki salona uygun takımların mevcut olduğunu görüyoruz. Küçük mütevazi takımlardan iri gösterişli takımlara kadar her boyda koltuk takımlarına kadar birçok model var.

Vivense koltuk modellerinde genelde klasik görünümler dikkati çekiyor. Bunun yanında özgün tasarımları ve ideal renk uyumları harika görüntüler oluşturuyor. Koltuk kaplamalarında çoğunlukla kumaş kullanılmış, birkaç deri kaplama koltuklar da yok değil.

Kaliteli ve zarif bir koltuk takımı edinmek istiyorsanız http://www.vivense.com’u ziyaret edip koltuk modellerini incelemenizi öneriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git