2018 Yağmur Çizmesi Modelleri

2018 Yağmur Çizmesi Modelleri
30 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

Dün haberleri izlerken hava durumunu dinleyince yağmurların yurdumuza batıdan bir iki güne kadar gireceğini duydum. Yağmur deyince yağmurlu havalarda giyilebilecek ve ayaklarımızı ıslatmayacak ürünleri düşündüm. Hemen aklıma geçen yıl da çok moda haline gelen yağmur çizmeler aklıma geldi. Önce incelememde seçtiğim birkaç örneği inceleyelim.

Birkaç yıldır çok popüler olan yağmur çizmelerinin popülaritesi bu yıl da devam edeceğe benziyor. Çünkü yaptığım araştırmada yağmur çızmaları hem mağazalarda hem de internet satış sitelerinde çoktan yerini almış bile.

Yağmur çizmeleri işlevselliğinden dolayı daha çok uzun yıllar trendler arasında olacağa benziyor.

Üstelik yağmur çizmelerinde marka çeşitliliği de öyle artmış ki şaşırdım. En ünlü markalardan en ucuzuna kadar hemen hemen her ayakkabı mağazasında yağmur çizmesiyle karşılaşıyorsunuz.

Yağmurlu günlerin yakında başlayacak olmasını da düşünürsek çok kullanışlı olan yağmur çizmelerine ihtiyacımız olacak gibi görünüyor. Yağmur çizmeniz yoksa ya da yenisini almayı düşünüyorsanız. Ayakkabı mağazalarına uğramanız yeterlidir.

Yağmur çizmelerinin model ve renk çeşitliliği o kadar çok ki bütün giyimlerinizle kombine edilebilecek modeller bulmanız mümkün görünüyor.

Yalnız yağmur çizmesi almaya niyetlenen arkadaşlar bütçelerine göre mağaza tercih etmeliler. Çünkü yağmur çizmelerinin fiyatları markaya göre 25 – 30 liradan başlayıp 500 – 600 liraya kadar çıkıyor.

Her şey gönlünüzce olsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git