2018 Yılı Modası Tudors Erkek Gömlekleri ve Fiyatları

2018 Yılı Modası Tudors Erkek Gömlekleri  ve Fiyatları
25 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 178 kez okundu.

Tudors erkek gömlekleri son yıllarda en çok beğenilen, tercih edilen ve modayı takip eden beylerin tercih ettiği gömleklerdir.

Daha önceden de bildiğiniz gibi Cobalt markası ile tanıdığınız gömlekler artık yeni bir vizyon ve isim değişikliği ile Ayaydın Tekstil Grubunun bünyesindeyken bundan böyle Tudors kimliği ile sizlerle hizmet verecek.

2018 yılına damgasını vuran görsel medyada da sık sık reklamlarını gördüğünüz Tudors gömlekler piyasaya sürüldüğünden beri olağanüstü bir beğeni gördü. Hem fiyatlarının uygunluğu hem de kaliteli kumaşlardan üretilmesinin yanı sıra renk ve model seçenekleri ile beylerin en çok tercih ettiği marka oldu. Fiyatları ise herkesin alabileceği seviyelerde tutulmuş, güzel, kaliteli ve şık gömlekleri 20 lira ile 45 lira arasındaki fiyatlardan satın  alabilirsiniz.

Hem şık olmayı hem de spor giyinmeyi seviyorsanız tercihiniz kesinlikle görsellerimizi de gördükten sonra 2018 yılına damgasını vuran Tudors gömlekleri olacaktır.

Tudors gömlekleri internet aracılığı ile satın alabileceğiniz gibi;  yurdumuzda her yerde bulabileceğiniz şubelerinden de satın alabilirsiniz. Damatlık gömlek modellerinden tutun da takım elbisenizin içine giyebileceğiniz veya spor kıyafetlerinizle giyebileceğiniz zengin model ve renk seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git