2018 Yılı Orijinal Bebek Beşikleri Modelleri ve Fiyatları

2018 Yılı Orijinal Bebek Beşikleri Modelleri ve Fiyatları
15 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 115 kez okundu.

Hamileliğin son aylarında ailenize katılacak küçük hanfendi veya beyefendi için en şık en güzel ve en orijinal bebek beşiklerine bakmaya başlarsınız. Nereden, nasıl alacağınızı, hangi modeli seçeceğinizi, bebek odasında nereye yerleştireceğinizi düşünürsünüz. Bizler de sizlere bu konuda yardımcı olmak için bir çok orijinal bebek beşiği araştırdık.

O kadar güzel ve orijinal bebek beşikleri var ki bizler de hayran kaldık. Yeni doğan bebeğinize birbirinden orijinal tasarımlar ile üretilmiş beşiklerden seçerek bu dünyaya hoş geldin diyebilirsiniz. Kız bebekler için ayrı modeller, erkek bebekler için ayrı modeller üretilmiş. Beşiklerde bebekler yaklaşık bir yaşına kadar yatabilirler. Bu kadar çok model arasında sallanan beşikler, sepet beşikler, fayton modelinde beşikler, spor bebek beşikleri, park yatak bebek beşikleri, portatif bebek beşikleri sayabiliriz. Portatif beşiklerin en güzel özelliği de anneler yanlarına ihtiyaç duydukları zaman rahatlıkla getirebilirler.

Bebek Beşik Modelleri

Sizler için araştırdığımız orijinal – sallanan bebek beşikleri ile ilgili görsellerimize bir göz atmadan beşik almaya çıkmayın.

Beşik Modelleri

Gördüğünüz gibi hepsi bebeklerinize layık, süslü, şeker gibi güzel beşikler. Beşiklerin fiyatları modeline ve yapılan malzemesine göre değiştiğinden 150 liradan başlayıp 1000 liranın üzerine çıkan fiyatlarda bulabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz bir modeli kendiniz özel üretim olarak da yaptırabilirsiniz.

Bebeklerinizin ilk yatakları ömrünüzün her anında hep özel ve güzel bir anı olarak kalacağı için beşik seçiminizi de araştırıp en kullanışlı ve evinize en uygun bir model arasından yapmalısınız.

Dünyaya yeni merhaba diyen meleğinize sağlıklı ve güzel uykular dileğimizle. Ayrıca şunu belirtmek isterim, sitemiz de hiç bir ürün satışı yapılmadığı için fiyatlarda tek tek verilmemiştir. Çünkü yazılarımız yıllarca aktif olarak kalmakta ve fiyatlar sürekli değişim göstermektedir. O yüzden sadece sizlerin aklında yer etmesi için çeşitli modellerden bir galeri oluşturulmuştur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git