2019 Zeki Triko Bikini, Mayokini, Mayo Modelleri ve Fiyatları

2013 Zeki Triko Bikini ve Mayo Modelleri

Türkiye’nin yanı sıra Dünyada ismi marka olan Zeki Triko 2018 yılı yaz koleksiyonu ve plaj kıyafetlerinin katalog çekimlerini tamamladı ve 2018 yazına damgasını vurmaya hazır.

2018 yılına modelleri, kesimleri, kalitesiyle damgasını vuran Zeki Triko plaj kıyafetlerinde bikini modellerinin yanı sıra tek parça mayo ve mayokini modellerine de büyük yer verdi.

2018 Zeki Triko yaz koleksiyonundan seçme hakkınız oldukça fazla; seksi kesimler, baskılı kumaşlar, bikini ve mayolarda metal süslemeler, yanlardan ince ip bağlı bikiniler, fırfırlı zevkinize hitap edecek modeller ile sizleri bekliyor.

Plajlar bu yıl rengarenk olacak. Zeki Triko 2018 yılı koleksiyonunda  mayo ve bikinilerde parlak renklerin yanı sıra geçmişten günümüze hep yerini koruyan siyah ve beyaz renkler ile birlikte bej tonları, kahve tonları, mavi tonları ve kırmızıları oldukça fazla kullanmış.

Mayo ve bikini seçimi çok önemlidir. Üzerinizdeki plaj kıyafetinin sudan çıktıktan sonra çok kısa bir sürede hemen kuruması gerekir. Yoksa sizi sağlığınızdan eder. Ayrıca; satın aldığınız mayo veya bikinileriniz tuzlu suda lastikleri iki günde bozulmamalı, rengi solmamalı ve üzerinizde şık durmalı.

Zeki Triko 2018 çeşitli modeller ve renklerde hazırladığı koleksiyonunda mayo ve bikinilerin fiyatları 190 lira ile 360 lira arasında değişmektedir.

Zeki Trikonun şıklığı ve kalitesiyle keyifli tatiller diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir