2018 Alvina Tasettür Giyim Bayan Pardesü, Kaban ve Trençkot Modelleri

2018 Alvina Tasettür Giyim Bayan Pardesü, Kaban ve Trençkot Modelleri
6 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Tesettür giyiminde dış giyim en önemli unsurlardan biridir. Pardesü, kaban, trençkot gibi dış giyim eşyaları tesettür giyimin olmazsa olmazları arasındadır. Bu yazımızda Alvina bayan pardesü, kaban ve trençkot modellerini ele alıyoruz. Önce Alvina’nın dış giyim modellerini görelim.

Alvina tesettür giyiminde sektörün önemli markalarından biridir. Alvina üzerine ilk defa tanıtım yapıyoruz. Alvina üzerine kısaca bilgi verelim. Alvina 1996’da giyim sektöründe üretimle faaliyetlerine başladı. Bir bayanın bütün giyim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan bir anlayışla yola çıktı Alvina. 2008 Yılında mağazalaşmaya başladı Alvina. Bugün 16 konsept mağaza ve 300’den fazla satış noktasıyla bütün Türkiye’ye dağılmış bir satış ağına ulaşmıştır. Alvina yurt dışında da 32 ülkeye dalışmış satış ağıyla dünyaya açılmış durumdadır.

Alvina bayan pardesü, kaban ve trençkot modellerine baktığımızda tesettür giyimin özgün ve şık tasarımlarını görüyoruz. Alvina bu tasarımlarla tesettür giyimin trendlerini belirlemeye aday görünüyor. Bütün modellerin birbirinden şık ve zarif görünüşleri bayanları toplum içinde ayrıcalıklı yapacak. Şık bir görünüm kazanmak isteyen bayanların kesinlikle Alvina ile tanışması gerektiğini düşünüyorum.

Tesettür giyinen bayanların dış giyimini oluşturan pardesü, kaban ve trençkotların tasarımlarında genelde asimetrik kesimler dikkati çekiyor. Alvina’nın dış giyim eşyalarındaki renk zenginliği de tatmin edici görünüyor. Genelde koyu renklerin tercih edilmesi de ayrı bir unsur.

Tesettür giyinen bayanlara benim önerim dış giyimlerine ait kararları verirken Alvina pardesü, kaban ve trençkot modellerini kesinlikle görmeleridir.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git