fbpx

2018 Bayan Sırt Çanta Modelleri

2018 Bayan Sırt Çanta Modelleri
2 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 76 kez okundu.

2017 Bayan sırt çantası modelleri sonbahar mevsiminin en popüler aksesuarlarından olurken 7’den 70’e tüm bayanların seçimlerinde yer alacaktır.
Yaz sezonunda da oldukça moda olan bayan sırt çantaları bohem stil tasarımlarıyla kombinler de yer almıştı. Rahat ve şıklığın simgesi olarak gösterilen bu çantalar geniş, dar, küçük ve büyük boyutlarıyla tüm giyim tarzlarına özgür yenilikçi yapı modelleriyle her tarzda giyinmeyi seven ve çanta modelini kullanmak isteyenlerin tercihi olacak.

Sırt çantaları gençler arasında hep tercih edilen bir model olmasıyla da bilinirken okul özelliklede lise çağlarında bu çanta modeli kullanan gençleri sayısı oldukça çok daha sonraları bu çantalar üniversitelerde de dikkati çekmeye başladı ve gelinen noktada tasarımcılar sırt çanta modellerine koleksiyonlarında inanılmaz büyük bir yer ayırdılar. Bayanlar tarafından spor modelleri genelde rahat giyim tarzlarıyla uyumlu hazırlanan sırt çanta modelleri farklı kıyafetlerinizle kombin yapma şansını sizlere sunuyor. Daha fazla eşya toparlayan ve içinde barındıran bu sırt çantaları seyahat etmek içinde tercih edenlerde az değil. Tasarımcılar boyut olarak biraz daha küçük, dış yüzeyi büyük, cepli ve çanta kapağı ile tasarlanmış uzun sırt çantalarında askılı modelleri bohem tarzı stil olarak benimseyen gençler için hazırlamışlardır. Tasarımcılar koleksiyonlarda bu sırt çanta modellerini çok amaçlı hazırlarken klasik tarzda elde de taşınabilir kulplara sahip olan bu çantalar size farklı bir hava kazandıracaktır. Sırt çanta modellerinde tasarımcılar deri, süet, nubuk, rugan kumaş, örgü tarzı malzemeleri kullanırken herkesin stilin uygun tasarımları koleksiyonlarına dahil etmişlerdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git