fbpx

2018 Bayan Siyah Blazer Ceket Modelleri

2018 Bayan Siyah Blazer Ceket Modelleri
25 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

2017 Bayan siyah blazer ceket modelleri dolabınızın ve kombinlerinizin olmazsa olmazlarından biri olarak bilinmesine rağmen bu sezon daha da fazla tercih edilecektir.
2017 Bayan siyah blazer ceket modelleri yeni sezon koleksiyonlarında kumaş ve tasarım çeşitliliğiyle kadınları şaşırtacaktır. Bayanların olduğu kadar tasarımcılarında favori gösterdiği siyah blazer ceketler tüm giyim tarzları için büyük bir tamamlayıcı ve şık olmanın anahtarı olarak dikkat çekiyor olacaktır.

Blazer ceketleri kombinlerken farklı ve sezonun trendi parçalardan yardım alabilirsiniz. Klasik blazer ceketlerinizin klasik olduklarına aldırmadan basit spor parçalarla birlikte kullanın enerjik ve şık kombinler yaratabilirsiniz. Sadece siyah blazer ceketlerinizin içine beyaz basit bir tişörtlerle etkileyici kombinler yapacağınıza şaşıracaksınız. Şık blazer ceket modellerinden çok kumaş özelliği olan pullarla ya da payetleri kullanarak tasarlayan tasarımcılar gece ve gündüz şıklığınıza eşlik edecek. Oldukça etkileyici görünen şık siyah blazerları şık mini etek, elbise ve pantolon modelleriyle denemenizi öneririz. Siyah blazer ceketlerinizi kombinlerken bu kez de canlı renkleri kullanın pastellerde siyah renkle farklı ve yumuşak bir duruş vermenizi sağlayacaktır. Farklı ve dikkat çeken birleştirmeler yapabilirsiniz. Renkleri alt parçalarda değil de daha çok ceket altında bluz, gömlek ya da tişörtlerle kullanmaya özen gösterin. Desenleri de kombinlerinize renkleri kullandığınız kadar kullanın buda renklerde olduğunun tam tersi olan alt parçalarda tercih edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git