2018 Kilo gizleyici kıyafetler

2018 Kilo gizleyici kıyafetler
19 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

2017 Kilo gizleyici kıyafetler

Karışık desenlere veda edin. Yatay çizgiler ve büyük ve de göze çarpan desenler asla tercih etmeyin. Karışıklık olduğunuzdan çok daha iri gösterecektir. Gereksiz aksesuarlara elveda edin. Fazla abartı ve de gereksiz aksesuarlar sizi çok ağırlaştırır ayrıca yorgun ve de silik gösterir. Özellikle saçlar sade olmalı. Eğer abartıyı istiyorsanız bir kalın bilezikle, büyük halka küpe veya da şal kullanabilirsiniz. Boyunuz uzunsa eğer büyük çanta tercih edin.

Çorap korseleri tercih edin. Giydiğiniz korseler sizi fazla sıkıyorsa eğer çıkıntılar yaparlar. Bu da giysinize ve de dolayısı ile sizlere kötü bir görüntü sağlar. Çorap korse tercih ediniz. Günümüzde çok ince ve iz bırakmayacak korseler yapılıyor ve her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu tip korseler hem sizi sıkmaz hem de gereksiz izler yapmazlar. İpek pantolonun ve ipek elbisenin içinde sizi çok daha rahat hissettirecektir. Ten rengi alırsanız eğer her giysinizin içine çok rahat giyebilirsiniz.

Tek renk giyinmeyi alışkanlık edinin. Baştan aşağı sadece tek renk giyerseniz eğer daha ince görünürsünüz ve renk ile bedeninizi kesmezsiniz. Siyah pantolon giydiğinizde de üzerine beyaz giyip bölmeyin bizde ya üstüne siyah giyersiniz ya da açık renk bir gömlek giydiğinizde de açık renkte pantolon giyersiniz. Ayakkabınız da hepsi ile aynı renk olursa eğer daha ince ve çok daha uzun görünürsünüz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git