2018 Kış Modasında Pantolon Etek Modelleri

2018 Kış Modasında Pantolon Etek Modelleri
5 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

2017 Kış Modasında Pantolon Etek Modelleri

Pantolon etekler rahat hareket etmeyi seven bayanların en çok sevdiği kıyafetlerdendir. Hem etek kadar rahattırlar, hem de pantolon kadar koruyucu olmaktadırlar. İkisi birleşince bayanların bu tarz parçalardan vazgeçmesi düşünülemez. Pantolon eteklerde dikkat edilmesi gereken nokta her zaman topuklu giyilmesi gerektiğidir. Bu topuklunun eteğin boyuyla yer seviyesinin arasında açıklık bırakmayacak şekilde ayarlanması gerekecektir.

Kış Modasının Gözdesi Pantolon etekler Nasıl Kombinlenir?

  • Düz bir pantolon etek seçmişseniz üzerine desenli bir kazak giyebilirsiniz. Kazağınızı eteğin içerisine koyduğunuzda kalın ve kazağa uygun renkte bir kemer takmayı unutmayınız. Bu tür eteklerin altına topuklu bot giyebilirsiniz.
  • Sık Pileli bir pantolon etek seçmişseniz üzerinize düz boğazlı bir badi giymelisiniz ve badi pantolon eteğin üstünde kalacak şekilde ayarlanmalıdır. Üstte kalan badinin çok uzun olması kötü görüntü yaratabileceğinden boy oranı yalnızca eteğin kemer kısmını kapatacak kadar uzun olabilir. Yine altına da topuklu botlarınızı giymeyi unutmayınız.
  • Kot formunda bir pantolon etek seçmişseniz bu eteğin üzerine klasik kesim bir gömlek giyin. Bu gömleği pantolon eteğin içerisine koyup kemer şeritlerine uygun bir de kemer takın. Ayakkabılarınızı da isterseniz gömlek renginde isterseniz de kemerle aynı renkte seçebilirsiniz. Bu kombinde topuk ne kadar uzun olursa o kadar klasik bir görünüm oluşur ama etek boyunun kısa olmayacak şekilde olması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git