2018 Sonbahar Broş Modası

2018 Sonbahar Broş Modası
29 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 37 kez okundu.

2017 Sonbahar Broş Modası

Broş kadınların yaka kısımlarına taktıkları bir tür süs iğnesidir. Önceleri çok fazla kullanılan broşlar günümüzde neredeyse yok denecek kadar azaldı. Eski geleneklerle yetişmiş eski dönem kadınlarınca kullanılan bu broşlar halen bile takıldığında göz dolduran özelliğini yitirmemiştir. Eskiden beri süregelen aile geleneklerine göre broşlar miras olarak sonradan gelen evin kızına ya da gelinine takılmak üzere bırakılırdı. Ama artık günümüzde birçok değer gibi bu da önemini kaybetmiştir.

2017 sonbaharında broşlarda yeniden önem kazanmaya başlayacak. Tasarımlarda olabildiğince kullanılan broşlar eski ve yeninin sentezinden doğmuştur. Eskiden gelen asil şıklık yenilikle birleşince ortaya göz alıcı tasarımlar çıkmıştır. Sizde broşları kullanmak isterseniz kombini kurmanız hiç de zor olmayacaktır.

Broş Kombini

Broşlar bilindiği gibi süs eşyasıdır ama diğer süs eşyalarından farkı yalnızca klasik kıyafetler üzerinde hoş dururlar. Kumaş pantolon ve gömlekten oluşan kombininizde gömleğin yaka kısmına minik bir broş yerleştirmeniz mümkündür. Yalnızca aynı anda kolye kullanmanız bazen görüntü karışıklığına yol açabileceğinden dikkat etmeniz önemlidir. Eğer gömlek yakanız çok yukarı da ve broşu göstermiyor ise gömleğin cep kısmına da broşu yerleştirmeniz mümkündür.

Takım elbise gibi pantolon ceket kombinlerinde broş mutlaka kullanılmalıdır. Çünkü broş ceket üzerine en çok yakışan parçadır. Altın sarısı bir broş ceketinizin yakasında çok şık bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca bu broş gömleklerde kullanılana oranla daha büyük olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git