fbpx

2018 Sonbahar Kış Uzun Eldiven Modelleri

2018 Sonbahar Kış Uzun Eldiven Modelleri
12 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

2017 Sonbahar kış uzun eldiven modelleri koleksiyonlarında dikkat çeken aksesuarlar arasında daha ön planda yer alırken kadınların çekici görünmelerinde etkili olacaktır.

Eldiven zarafeti yansıtan seksi ve çekici olarak adlandırılan uzun eldivenler bu sezonun en şık aksesuarlarından biri olacaklar. Koleksiyonlar retro eğilimli kıyafetlerle kullanılırken genelde kolsuz ve kısa kollu kıyafet eğilimi gösterirken bu sebepten uzun eldivenler koleksiyonları büyük tamamlayıcılarından biri olarak dikkat çekiyorlar. Uzun eldivenler renkleri, desenleri ve malzemeleriyle inanılmaz bir çeşitlilikle sunulacak. Uzun eldivenlerde iki boy bu sezon ön planda olacak dirsek üzerinde ve dirsek altında eldivenler tasarlanıyor. Bu iki boyda genelde kolsuz ve kısa kollu kıyafet tasarımlarının tamamlayıcısı olurken dar kollu kıyafetleri eldiven içinde kullanmakta sezonun eğilimlerinden biri olacak.

Uzun eldivenler deri, süet, örme, rugan, dantel tarzı malzemelerle dikkat çekerken desenlerde leopar, yılan, timsah, puantiye, geometrik şekilli desenlerin varlığından söz etmek doğru olacaktır. Renk yelpazesi klasik ve şık parlak mat tüm renkleri içinde barındıracak özelliklerde karşımıza çıkıyor. Uzun eldiven modellerinde hardal, mavi, parlak kırmızı, bordo, toprak, beyaz, pembe, nude ve siyah renkler sezonun en öne çıkan tonları arasında yerini alıyor. Uzun eldiven modellerini şık elbiseler, kısa kollu, kabanlar, takımlar gibi klasik ve şık kombinler de tercih edebilirsiniz. Oldukça romantik bir etkisi olduğunu belirtmek gerekiyor. Dişi bir görselliği ön plana çıkarmak bu eldivenlerle oldukça kolay görünüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git