2018 Sonbahar Kot Pantolon Modelleri

2018 Sonbahar Kot Pantolon Modelleri
22 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2017 Sonbahar Modasının Vazgeçilmezi Kot Pantolonlar

Kot pantolonlar her mevsim olduğu gibi 2017 sonbahar modasında da sık sık karşınıza çıkmaktadır. Her yaştan kişinin her tarza uydurup giyebileceği bu küçük ama şık parçalar görünüşe göre uzun yıllar daha dolaplardaki yerini koruyacaktır. Bu kotların eskimediği, eskimeyeceği anlamını taşıdığından uzun ömürlü olan kotlar sizi hem yeni masraflardan hem de yeni kıyafetlerin karışıklığından koruyacak parçalar olarak hep bir yerde bekleyecektir.

Kot Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Kot pantolonlar istenildiği tarza uyum sağlayabilirler. İstenilirse klasik, istenilirse spor tarz için kullanılabilmektedirler. Bu ayrımı yakalamak kombindeki küçük ayrıntılara bağlıdır.

Klasik Giyimde Kot Pantolonlar

Klasik giyim bilindiği gibi daha derli toplu ve şık kıyafetlerden oluşan kombinlere verilen addır. Klasik giyimde pantolonların kullanılabilmesi tamamen kazak ve ayakkabıya bağlıdır. Dar siyah kotunuzun altına giyeceğiniz topuklu botunuzu açık t-renklerde klasik kesim bir gömlekle tamamlamanız mümkündür. Bu sayede kotun rahatlığını yaşarken klasik tarzın şıklığını da elinizde bulundurabilirsiniz. Üzerine kalın bir bileklik ve küpe de taktığınızda gideceğiniz toplantı ya da özel davet için tam anlamıyla hazır olursunuz. Tabii ki koyu ton ağırlıklı göz makyajını kırmızı rujla tamamlamayı da unutmayın.

Spor Giyim Ve Kot

Kot pantolon spor giyime daha kolay uyum sağlar. Çünkü görüntü olarak spora daha yakındırlar. Asimetrik kesim bluzunuzu altına giydiğiniz açık renk kotla tamamlamanız mümkündür. Altına da düz taban botlarınızı giyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git