fbpx

2018 Sonbahar Louis Vuitton Çanta Modelleri

2018 Sonbahar Louis Vuitton Çanta Modelleri
6 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 89 kez okundu.

2017 Sonbahar Louis Vuitton Çanta Modelleri

Louis Vuitton, 2017 – 2018 Sonbahar koleksiyonunun tanıtımını, geçtiğimiz aylarda Paris moda haftasında yaptı. Bu koleksiyonla da Louis Vuitton tüm ilgileri üzerinde toplamayı başardı. Kreatif direktörlüğünü Nicolas Ghesquiere’nin yaptığı bu koleksiyonla, Louis Vuitton;  Paris moda haftasının en çok konuşulan isim olmayı başardı.Louis Vuitton’un bu sonbahar ki koleksiyonunda, daha fazla renk ve aksesuara yer verilmiş olduğu ise gözlerden kaçmadı.

Louis Vuitton Kimdir? 

            Louis Vuitton, 1821 yılının Ağustos ayında, Anchay (Fransa) adlı bir köyde dünyaya gelmiştir. Malletier modaevini 1854’de Paris’te açmıştır. Su geçirmeyen, Trianon kanvasını, 1958’ de keşfetti.

Birçok ünlünün vazgeçemediği Louis Vuitton çantaları, Katie Holmes’ un da favorilerinden olduğu açıkça görünüyor.

Louis Vuitton Çanta Modelleri

 

Louis Vuitton’un klasik modellerinden bir tanesi; klasik renkleri ve türüyle tam olarak markanın ismini yansıtıyor. Her türlü kıyafet ile kombinlenebilir. Sonbaharda ise çizmelerle harika bir bütün oluşturabilecek bir model.

Ünlü ismin 2017 Sonbahar koleksiyonuna renk kattığı bu modellerle açıkça görünüyor.

Çeşitli renklerde sunulan bu modellerde, Louis Vuitton, klasik çizgisinin dışına çıkmış ve yine harikalar yaratmış. Paris moda haftasında, üzerinde topladığı ilgiden de görülüyor ki yeni tasarımlar da oldukça beğenilmiş durumda.

Markanın, en renkli ve bol aksesuarlı çantalarından bir tanesi de bu model. Aksesuar ve renklerin çok güzel kullanıldığını, bu model üzerinden çok net anlayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git