2018 Sonbahar Modası Mudo City Pantolon Modelleri

2018 Sonbahar Modası Mudo City Pantolon Modelleri
29 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Mudo City Pantolon Modelleri

Pantolonlar yıllardır hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçilmez giyeceğidir. Bu pantolonlar klasik ya da spor olabileceği gibi sizin seçimlerinize göre şekil de alabilir. 2017 sonbahar modasında Mudo City markası pantolonları tasarlarken hem spor giyim tarzını sevenleri hem de klasikten vazgeçemeyenleri düşünerek tasarımlarını hazırlamıştır. Bu sayede Mudo City tek bir alana ya da gruba hitap etmediğini, bütün kesime ulaşmaya çalıştığını göstermiştir.

 

Mudo City pantolonlar hem kalitesiyle hem de uzun süre kullanılabilme özelliği ile tercih edilen pantolonlardır. Kaliteli oluşu, bedeni sarışı, her bedene hitap etmesi, uzun süre dayanabilmesi gibi nedenlerle kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen markadır.

Mudo City Pantolonlar Nasıl Kombinlenmelidir?

  • Klasik tarz ve desenli bir pantolon giymek isterseniz bu pantolonu mutlaka düz renk bir klasik kesim gömlekle tamamlamanız gerekir. Bu şekilde uyum dengesi ve hareket dengesi sağlanacak aynı zamanda şık bir görüntü oluşturulacaktır. Klasik tarz giyim de her zaman olduğu gibi bu sefer de topuklu bir bot seçilmelidir. Uzun bir çizmenin pantolonun üzerine giyilebileceği gibi bir düşünce oluşsa da bu görüntü göz rahatsızlığı yaratabileceğinden uygulanması önerilmemektedir. Bu yüzden de bu tarz kombinlerde genelde klasik ve kısa botlar tercih edilir.
  • Mudo City kot kullanmak isterseniz desenli ve spor bir triko seçebilirsiniz. Bu kombini ister düz bir botla isterseniz de spor bir çizme ile kombinlemeniz mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git