2018 Sonbaharında H&M Hamilelikleri

2018 Sonbaharında H&M Hamilelikleri
23 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

2017 Sonbaharında H&M Hamilelikleri

Yeni anne olacak anne adayları bir de ilk defa anne oluyorsa kıyafetlerine, giydiklerine oldukça dikkat ederler. H&M’nin verdiği güvenle hamilelikte de tek tercih edilen olan bu marka hem verdiği kalite ile hem de sağlıklı kıyafetleri ile anne adaylarına en çok yakışan parçaları oluşturuyor. Bu parçalar genelde minik şirin elbiseler ve taytlı kombinlerdir.  Bu kombinleri yapıp şıklığı yakalamak isteyen anne adayları yine ilk tercih olarak H&M’yi tercih edecektir.

Tayt Kombinli Hamilelikler

Hamileler için üretilen özel tasarım H&M taytlar herhangi bir kazakla kombinlenebilmektedir. Genelde triko hamilelik bir kazağın altına giyilen düz penye tayt bebeğinizi daha çok hissetmeniz ve korumanız için onu saracaktır. Eğer topuklu giymek isterseniz kısa topukları tercih etmeniz hatta spor ayakkabı dolabınızı genişletmeniz önerilmektedir. Bu kombin spor ayakkabısı ile giyildiğinde abes bir görüntü oluşturmayacaktır.

Deri tayt hamile anne adaylarının da hala kullanabileceği bir parça olarak hamileliklerde karşınıza çıkmaktadır. Eğer deri giymeyi seviyorsanız deri taytınızı kırmızı salaş bir kazakla kombinleyip şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu kıyafetin altına giyilmesi gereken klasik ayakkabı topuklu olabileceği gibi düztaban da olabilir. Ama klasik seçilmesi önemlidir.

H&M Hamilelik Elbiseler

Hamile bayanlara en çok yakışan hamileliklerden birisi de hamilelik elbiselerdir. Vücudunuza göre dikilen bu H&M elbiseler şirin bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca altına düztaban kalın ve şık bir bot harika duracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git