2018 Yeni Sezon Modern Ranza ve Yatak Modelleri

2018 Yeni Sezon Modern Ranza ve Yatak Modelleri
2 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 89 kez okundu.

Mobilya sektöründe önde gelen isimlerden Bellona, Çilek, İstikbal, Mudo, Doğtaş gibi Dünyaya ismini duyurmuş firmalar, birden fazla çocuklu aileleri düşünerek birbirinden güzel tasarımlar ile konseptlerine çok şık genç ve çocuk odaları için ranza modellerini katmışlardır.

Ranzaların fiyatları firmalara ve detaylara göre değişmektedir. İki veya daha çok çocuklu ailelerin kurtarıcısı olan ranzalar ve genç odaları; 2017 yılında modern tasarımlar ile oda kombinlerinde harikalar yaratıyor.Klasik model genç odalarının yerini daha modern tasarımlı, kullanım alanını daha ekonomik kullanan oda tasarımları aldı ve odanın görselliği daha göze çarpar oldu.

Yukarıda görsellerimizde de sizlerle paylaştığımız gibi hem renk olarak hem de tasarım olarak çok farklı modeller 2017 yılı konseptini oluşturuyor. Çalışma odaları, çalışma masaları ile birleşen ranzalar yeni trend oda modelleri ile gençlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Ranzalar artık klasik eskiden olduğu gibi iki tane üst üste monte edilmiş olarak değil; iç içe geçen, duvara monte edilen, dolap içine konulmuş katlanır, estetik aynı zamanda da modern ranzalar fonksiyonel özellikleri ve ergonomik tasarımları ile karşımıza çıkıyor.

Özellikle çocuklarınıza ayırdığınız odanın genişliğini göz önünde bulundurarak, en güzel, en şık, en ergonomik genç odasını günümüz mobilya sektörünün tasarımları ile hazırlamak çok kolay

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git