Düğünde Giyilebilecek Pantolon Modelleri

İpekyol Pantolon Modelleri 3

Düğünlerde genellikle elbiseler ve etekler daha sıklıkla tercih edilir. Ancak rahatlığınıza önem veriyorsanız ve biraz da farklı olmak istiyorsanız; düğünde tercih edebileceğiniz çok şık pantolon modelleri mevcut. Üstelik şık üstlerle harika kombinler oluşturulabilir. Ayrıca eğer fazla kilonuz varsa pantolon çok iyi bir alternatif olabilir.

Düğünde Giyilebilecek Pantolon Modelleri

Düğünde Pantolon Kombinleri

Düğünlerde pantolon tercih etmek ilkbahar aylarında daha rahatlatıcı olabilir. Pantolonlar dengesiz havaların görüldüğü bahar aylarında hem üşütmeyecek hem terletmeyecek ürünlerdir. Pantolon tercih ederken; üstünüze giyeceğiniz kıyafeti, vücut tipini ve kilonuzu ön planda tutmalısınız. Hafif kilolu olan bayanlar ya da özellikle basen bölgesi fazla olanlar bol kesimli pantolonları tercih edebilirler. Zayıf olan bayanlar tabi ki bu seçimlerinde daha özgürler. Bu sezon moda olan ve çok tercih edilen payetli pantolonları tercih edebilirler. Bunun dışında dar kesimli modeller ve yüksek bel pantolonlar da uygun olacaktır. Düğünde giyeceğiniz pantolonların kumaşlarının daha klasik türde olmasına dikkat etmelisiniz. Şifon, tül gibi kumaşlar uygun olabilir.

Düğünde pantolon tercih edecekseniz; doğru ayakkabı ve üst seçimine özen göstermelisiniz. Hafif ve sade kalacağı için pantolonları ışıltılı üstlerle hareketlendirebilirsiniz. Sade pantolonların üzerine renkli şifon bluzları ve payetli ceketleri tercih edebilirsiniz. Yüksek bel pantolon tercih edecekseniz; aksesuar olarak kemerler çok uygun olacaktır. Düğün için pantolon kombinlerken dar olan altları bol üstlerle, bol altları da dar üstlerle kombinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir