2018 İlkbahar Modası Koton Sandalet Modelleri

2018 İlkbahar Modası Koton Sandalet Modelleri
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası Koton Sandalet Modelleri

İlkbahar ayları sıcakların başladığı, havaların yavaş yavaş soğuktan sıcağa dönmeye başladığı aylardır. Bu aylarda insanlar sıcak günlerde bir anlamda yazın provasını yaparlar. Bu yüzden de giyim tarzları ve kıyafetleri değişebilir. İlkbahar değişimine ayaklar da uyum sağlar ve botların, çizmelerin yerine artık babetler, spor ayakkabıları, sandalet geçer. Koton Sandaletler tamamen açık olan, ortopedik ve rahat ayakkabılardır. Bu ayakkabıların kullanımı daha çok spor tarz içerisinde uygundur. Çünkü oldukça rahat ve spor ayakkabılardır.

Sandaletler ve Kullanımları

Koton farkı ile üretilen ve son derece kaliteli olan sandaletler için kombin önerileri:

  • Eskitme renkteki bir sandaleti slim bir kısa paçalı kot ile kullanabilirsiniz. Üzerine zümrüt yeşili bir tişört giyeceğiniz kombinde makyajınızı unutmayın. Özellikle kırmızı ruj ile tamamlanması beklenen kombin en çok çanta ile sandaletin takım olması durumunda uyumlu olur. Sandalet ile yapılan her kombinde çanta ve sandalet uyumu önemlidir. Bu kombinde saçlar biraz açık bir balıksırtı örgü ile toparlanmalıdır.
  • Krem rengindeki bir sandalet uçuk sarı bir pantolon ile giyilebilir. Bu kombinde pembe renkte bir bluz kullanılabilecek ve krem rengi, uzun saplı ve küçük çanta ile uyum sağlanabilecektir. Bu kombinde de makyaj önemlidir. Bluz tonundaki pembe ruj ve likit ile belirginleştirilmiş gözler; dalgalı saçlar ile birlikte bu kombindeki küçük noktaları tamamlayacaklardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git