fbpx

2018 İlkbahar Modası Mavi Bluz Modelleri

2018 İlkbahar Modası Mavi Bluz Modelleri
16 Mart 2015 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Bluzlar, kışın, yazın ve bahar mevsimlerinde rahatlıkla kullanılabilen çok yönlü kıyafet türlerindendir. Ceketlerle, yeleklerle, montlarla, rahatlıkla tercih edilebileceği gibi birçok alt giyim ürünüyle de uyum içerisindedir. Bluzların birçok türü hem eteklerle hem pantolonlarla hem de şortlarla kombinlenebilir formdadır. Bluzların tasarımında sayısız model ve detay mevcuttur. Mavi tüm bu detayları ve modelleri tamamen markanın kendi çizgisi üzerinde tasarlamayı ve üretmeyi başarmıştır.

Bluzlar, tişörtlere göre günlük giyimde daha çok tercih edilmektedir. Tişörtler spor giyim tarzına daha yakınken; bluzlar daha genel ortamlarda tercih edilebilir. Mavi bluz modellerinde genellikle şifon kumaş kullanmayı tercih etmiş. Desen olarak ya da renk olarak cıvıl cıvıl modeller görmek biraz zor. Beyaz, mavi, lacivert, siyah, gri gibi renkler bluzların tasarımında hâkim olmuş. Desen olarak ise çizgiler en genel süsleme aracı olarak kullanılmıştır. Çok nadir olarak da leopar desenleri görülür. Bunun dışında omuz bölgesinde baskı detayları, cep detayları yer alır. Bisiklet yaka, kayık yaka ve v yaka olan modelleri mevcuttur. Mavi’nin birçok kıyafette kullandığı kot ise bluzların arasında yer almıyor.

Bluzları kombinlerken önemli olan pantolon, etek ya da şort tercihleridir. Eğer Jean ürünler tercih ederseniz hemen her bluz uyum sağlayabilir. Bunun dışında tercih ettiğiniz eteğin, pantolonun rengi önemlidir. Bluzları spor giyim tarzında spor ayakkabılarla, klasik giyim tarzında topuklu ayakkabılarla kombinleyerek birçok alanda kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git