fbpx

2018 İlkbahar Modası Polo Gömlek Modelleri

2018 İlkbahar Modası Polo Gömlek Modelleri
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 81 kez okundu.

2018 İlkbahar Modası Polo Gömlek Modelleri

Gömlekler, vücut ısısını dengeli tutabilecek, bahar ayların uygun en iyi ürün gruplarındandır. Üstelik, sağladığı tüm bu olumlu özelliklerin yanında oldukça rahat kombinlenen, kıyafet türüdür. Polo’nun en sık tasarladığı ürün grubu olarak biliniyor. Logosuna en çok yer verdiği parçalardan olan gömlekler, ilkbahar günlerinde ceketlerle, trençkotlarla, yeleklerle rahatlıkla kombinlenebilir. Polo bu sezon gömlek modellerinde hem sade hem de desenli modellere yine yer vermiş.

2018 İlkbahar Polo Desenli Gömlek Modelleri

Polo’nun desenli gömlek modelleri, her zamanki Polo çizgisinde tasarlanmış. Sıklıkla kareli ve ekoseli desenler tercih eden markanın desen tercihinde bunları geometrik desenler takip ediyor. Genellikle hafif bol kesime sahip modeller üreten marka bu sezonda da aynı modele sadık kalmış. Desenli gömlek modellerinin kolları kıvrılarak yarım kol kullanılanları da mevcut. Desenli gömlek modellerini tek renk pantolon ve etek çeşitleriyle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca kombini, serin bahar günlerinde ceketlerle, yeleklerle tamamlayabilirsiniz.

2018 İlkbahar Polo Sade Gömlek Modelleri

Polo sade gömlek modellerinde yeni bir çığır açacak gibi görünüyor. Bu baharda tasarladığı çift renkli gömlekleriyle dikkat çeken markanın bu sezon hem kısa kollu hem uzun kollu modelleri bulunuyor. Çift renkli gömlek modellerinde rengi soft olarak kullanan marka, gömleğin bir kısmını farklı, bir kısmını farklı renk olarak üretmiştir. Sade gömlek modellerinin vücuda oturan ve hafif bol kesimleri bulunur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git