fbpx

2018 Kış Modası Defacto Kazak Modelleri

2018 Kış Modası Defacto Kazak Modelleri
23 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

2018 Kış Modası Defacto Kazak Modelleri

Kazaklar kış aylarında alt giyimle beraber tek başına giyilebilecek herhangi ekstra bir parça gerektirmeyen türdeki modellerdir. Bu yüzden kombin yapması kolaydır ve kat kat giyinmeden de ısınabilme vaat ederler. Bu rahat parçaların en güzellerini ve en renklileri bulmanın yolu ise Defacto mağazalarından geçiyor gibi. Bu sezon Defacto rengârenk kazak modelleri ile kış aylarının gözdesi olacak.

Defacto Klasiği Çizgili Kazak Modelleri

Çizgili kazaklar aslında en klasik desenlerdendir ve rengârenk olmaları bakımından en çok tercih edilen modeller arasındadır. Ancak Defacto’nun çizgili kazakları, pastel renk geçişleri ya da soft renk geçişleri ile bambaşka bir görünüş elde etmenizi sağlar. Tek renk, desensiz pantolonlar ile kombinlerseniz karmaşık bir görüntüyü engellemiş olursunuz.

Uzun Kazak Modelleri

Uzun kazaklar yani bir bakıma tunikler, Defacto’da bu sezon rengârenkler. Desensiz ve düz pastel renklerde oldukları için tercih ettiğiniz renge uygun pantolon ya da taytlar ile rahatlıkla kombinlenebilirler.

Desenli Kazak Modelleri

Defacto kazaklarında bu sezon görebileceğiniz desenler, zebra, çiçek desenleri ve otantik – etnik desenler olacak. Tüm bu desenleri renk cümbüşü ile kombine eden Defacto, sizlere harika bir kazak koleksiyonu sunuyor. Renkli ama tek renk pantolonlar ve kot pantolonlarla kombin yapabilirsiniz. Zebra desenli kazaklar için deri tayt ya da pantolonlar harika bir fikir olacaktır.

Klasik Boğazlı Kazak Modelleri

Tek renk ve desensiz boğazlı kazakları, rengârenk desenlerdeki pantolonlar ile ya da üzerine alacağınız gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git