2018 Kış Modası Dolce & Gabbana Pantolon Modelleri

2018 Kış Modası Dolce & Gabbana Pantolon Modelleri
6 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

2018 Kış Modası Dolce & Gabbana Pantolon Modelleri

Pantolonlar kış sezonunda eteklere oranla, rahat olmaları bakımından daha sık tercih edilen parçalardır. Son zamanlarda moda haline gelen kısa paça pantolonlar, çizmelerle kombinlenerek harika bir stil yakalanabilir. Bu kısa paça pantolonların; sade renklerini ve muhteşem desenlerini Dolce & Gabbana mağazalarında görebilirsiniz. Bunun dışında klasik pantolonlar ve printed pantolonlar Dolce & Gabanna’nın 2018 kış sezonunda vitrinlerde yerini alıyor.

Printed Pantolon Modelleri

Pantolonların desenlerinde göreceğiniz desenler; markanın hırka, mont ve elbiselerinde kullandığı desenlerle aynı formda. Yine etnik desenler, çiçek desenleri ve yaldızlı desenler oldukça dikkat çekici ve pantolonları sıradanlıktan kurtarıyor. Montlarda kullanılan desenlerle aynı desenlere sahip pantolonlar; size takım yapma şansını sağlıyor. Bilek üzerindeki kısalıkta olan pantolonları çizmelerle, bootielerle kombinleyebilirsiniz.  Pantolonlar hareketli formda oldukları için aksesuar seçiminde dikkatli olunmalı.

Sade Pantolon Modelleri

Dolce & Gabanna’nın klasik renklerden ve kesimlerden oluşan sade pantolon modellerini toplantılarda, davetlerde ve iş hayatınızda tercih edebilirsiniz. Sade ya da hareketli trikolarla ve pantolon boyuna göre tercih edeceğiniz ayakkabı modelinizle rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Paçaları uzun olan ve İspanyol olan Dolce & Gabanna pantolonlarla bootieler daha uygun olacaktır. Kısa boy paçalarda ise tercihleriniz arasında çizmeleri ekleyebilirsiniz. Pantolonlar sade oldukları için çizmelerde hareketlilik katabilirsiniz. Ayakkabı modelinize uygun olan kemerler kullanarak; pantolonların sadeliğini kırabilirsiniz ama bu tercihi yaparken de gideceğiniz ortamın durumunu dikkate almalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git