2018 Kış Modası Fular modelleri

2018 Kış Modası Fular modelleri
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

2018 Kış Modası Fular modelleri

Kışın vazgeçilmezlerinden olan fularlar boynu ve göğüs bölgesini korumada usta parçalardır. Bu yüzden de sonbahar ve kış aylarında bastıran soğuklara karşı adeta bir kalkan görevi görürler. Bu yüzden sonbaharda ve kış aylarında sık sık kombinlerle uyumlu olacak şekilde kullanılırlar.

Son günlerde fularlar yalnızca koruma görevli değil görüntü şıklığı yaratmak için de kullanılmaya başlanmıştır. Bu da kış modasında fularların kullanımını daha çok görüntüye çekmiştir. Ama 2018 kış modasında fularlar hem korumak için kullanılırken hem de kombinlerde uyum sağlayıcı olarak kullanılmaktadır.

Fular Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Fularlar her zaman monta uyumlu kullanılmışlardır. Ama yalnızca monta uyum sağlaması fuların kullanım amacı olmamalıdır. Eğer fularınız kombininizdeki parçalardan en az biri ile uyumlu değilse fularınızı değiştirmeniz gerekebilir.
  • Fularlar boynu korumak içindir ama hiçbir fuların çok sıkı bağlanması doğru bir davranış değildir. Bu hem sizi rahatsız eder hem de fuların görünümünü bozar. Bu yüzden fular kullanırken olabildiğince gevşek bağlayınız.
  • Fuların kullanımı kombinde kalacak ise giydiğiniz montun altında kalmalıdır. Eğer fularınızı mont yokken kullanmayacaksanız fuların sarkan etek kısmını montun dışına çıkarabilirsiniz.
  • Fularlar her ne kadar küçük parçalar olsa da kombine hareket katabileceklerdir. Bu yüzden sade bir kombin yapmışsanız sık desenleri olan hareketli bir fular seçiniz. Bu sayede kıyafeti canlandırabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git