2018 Kış Modası İnce Topuklu Çizme Modelleri

2018 Kış Modası İnce Topuklu Çizme Modelleri
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 114 kez okundu.

2018 Kış Modası İnce Topuklu Çizme Modelleri

Çizmeler kış aylarında ayakların en sık karşılaştığı ayakkabı modelidir. Hatta bütün bir kışı çizmelerle geçirdiğinizi söylemek yanlış olmaz. Klasik ya da spor hangi tarz olursa olsun her trzdan herkesin giyebileceği, giymesi gereken önemli koruyuculardır. Bu yüzden kışın kendini en çok belli ettireceği dönem olarak konuşulan 2018 kış modası döneminde çokça yer almaktadır.

Çizmelerden topuklu olanlar çok spor bir görünümde değilse genel olarak klasik tarza uygun kullanılmaktadır. Özellikle de ince topuklara sahip çizmeler spor giyimde düşünülememektedir. Herkesin giymeye cesaret edemeyeceği, hakkını vererek taşıyamayacağı bu çizmeler; kullanmayı bilen kişilerin üzerinde adeta bir sanat eserine dönüşmektedirler.

İnce Topuklu Çizmeler ve Kombinlenmesi

  • İnce topuklu çizmeler en çok mini eteklerle yapılan kombinlere yakışmaktadır. En klasik olan kombin; siyah dar ve mini bir eteğin altına giyilen diz altı incecik topuklu bir çizmedir. Bu kombinin üst kısmının da yine bu tarza uygun bir klasik bluz, gömlek ya da triko ile tamamlanması gerekir.
  • Kış elbiseleri hem şirin, hem şık hem de rahattırlar. Aynı zamanda çok da klasik bir görüntü oluştururlar. Yine diz üstü bir elbisenin altına giyilecek olan diz altı çizmeler sizin ışık saçmanız için yeterli olacaktır.
  • Taytlar ince topuklu çizmelerle sık kullanılır. Dar bir taytın üzerine giyilen çizmeler yine dar bir klasik kazakla kombinlenmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git