2018 Kış Modası İpekyol Ceket Modelleri

2018 Kış Modası İpekyol Ceket Modelleri
16 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

2018 Kış Modası İpekyol Ceket Modelleri

Kış modasında ceketler çok özel bir yere sahiptir. Özellikle 2018 kış modasına özel olarak hazırlanan tasarımlarda ceketler fazlaca kullanılmışlardır. Ceket kombinleri bayanlara erkeksi bir güç katmaktadır. Eskiden beri süregelen ataerkil düzene bir başkaldırış olarak hazırlanan tasarımlarda ceketler bayanların hakimiyetine girdikten sonra oldukça değişimler yaşamıştır. Bu değişimlerin her seferinde oldukça güzel şekillerde ceket modelleri üretilmiştir. Bu ceketler de her kombinde uygun parçalarla hayat bularak dolaplarınızda yer edinmeyi başarmıştır.

2018 kış modasında ceketler en çok gömlek ya da triko kombininde kullanılır. Kombinlerde bluz seçilmesi de nadir de olsa görülen kombin detaylarıdır. Ceket içerisine seçilen trikolar olabildiğice ince ve yakasız seçilmelidir. Bu trikolarda bisiklet yaka, hakim yaka, kayık yaka gibi parçalar seçilebilir. Çok sık kullanılmasa da boğazlı trikolarında tercih edildiği belirtilmelidir.

Ceketlerle yapılan kombinlerde spor tarza yakın botlar ya da çizmeler kullanılabilir ama bunun yerine klasik parçaların seçilmesi daha şık bir kullanım olacaktır. Spor parçalar bu kullanımda ceketin görüntüsünü bozabilir. Ceket içerisine desensiz ve düz renkte seçilecek olan parçalar kolyelerle renklendirilmelidir. Kolyelerin farklı modellerde ve karışık renklerde seçilmesi gerekir. Bu kombinlerde şal kullanımı da tavsiye edilen bir kullanımdır. Kolye ile şal beraber seçilmediği sürece ceket için uygun kullanım sağlanmış olur. Seçilecek olan şal fosforlu renkte olabileceği gibi flu da olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git