2018 Kış Modası İpekyol Şort Modelleri

2018 Kış Modası İpekyol Şort Modelleri
21 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 90 kez okundu.

2018 Kış Modası İpekyol Şort Modelleri

2018 kış modasında oldukça ilginç olan kullanımlardan bir tanesi şorttur. Şortlar genelde yaz ya da bahar aylarında kullanılan bir kıyafet parçasıdır. Bunun kış aylarında kullanılamayacağı gibi bir inanış yaygın olarak dilden dile dolaşmaktaydı. Artık bu inanış tam anlamıyla yıkıldı. Artık kış modası kreasyonları hazırlanırken şortlar çok ayrı bir yere sahip olmaktadır. İpekyol şort modelleri de bu anlamda kışın getirebileceği olumsuzluklara karşı olabildiğince kalın ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca her İpekyol şortunun da çoraplarla Kombinlenmesi gerekir. Kış aylarında kullanılabilecek olan şort kombinlerine değinmek gerekirse:

  • Şortların ilk olarak sürekli kullanılan türü olan kot şortlar bu sezonda trikolarla kombinlenmelidir. Yünlü üretilen yumoş trikolar şort kombinleri için uygun olduğundan tercih edilebilir. Bu kombinlere uygun olarak kısa ve oldukça rahat bir bot da tercih edilebilir. Kombinin yine spor bir kolye ile tamamlanması gerekir. Bu kolyenin boyu mutlaka göbek üzerine kadar uzamalıdır.
  • Kumaş şortlar blazer ceketler ile kullanılabilir. Bu kombinde ince ve tek renkli bir çorap seçilecektir. Bu çorap renginde ince bir fular uzun boyunlara uygun bir kullanım olur. Aynı zamanda topuklu ve klasik bir de bot kullanılacak olan kombinde ceketin içerisine tek renk, çorap renginde bir gömlek tercih edilmelidir. bu kombinde ekstra kaban ya da mont şık bir görüntü oluşturmayabilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git