fbpx

2018 Kış Modası İpekyol Trençkot Modelleri

2018 Kış Modası İpekyol Trençkot Modelleri
21 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

2018 Kış Modası İpekyol Trençkot Modelleri

2018 kış modasında farklı olarak yer alan modellerden bir tanesi de trençkotlar olmaktadır. trençkot bilindiği gibi bahar aylarının değişimli havasına uygun olarak kullanılan ince, hafif, bir anlamda küçük kabanlardır. Yine de kış aylarında soğuklara karşı yeterince koruyucu olmadığı için de tercih edilmemektedir. Buna rağmen 2018 kış modası bu tabuları yıkmış ve trençkotu kış ayına da taşımıştır. İpekyol trençkotların kalitesiyle kış aylarının yeni trendi olmaya hazırlanan trençkotlar, kış aylarında kullanımında birkaç ufak ayrıntı ile fark yaratacaktır:

  • Bazı insanlar kalın giyinmeyi sevmezler, bu yüzden de kabanlarını ince seçerler. Bu kişiler için kalın bir triko üzerine trençkot ideal bir giyim olacaktır. Trençkot kalın kazaklarla kullanılmalıdır.
  • İnce trikolar da kış aylarında tercih edilir ama trençkotla giyilmemelidir. Çünkü trençkotlar tek başına koruyucu etki edemezler.
  • Trençkotlar ince parçalardır. Bu yüzden aşırı kalın boyunluk, atkı, bere gibi aksesuarlarla kullanılmamalıdır. Bunun yerine şallar ya da mini şapkalar trençkot ile tercih edilebileceklerdir.
  • Trençkotların en güzel yanı üzerinizde ağırlık yaratmayacak olmasıdır. Trençkotlar, hafif hırkalar ile desteklenebilir. Hırka ile tamamlanan kombinde trençkot koruyuculuk özelliğini tam anlamıyla ortaya çıkarabilir.
  • Trençkot seçimleri rengarenk yapılırsa kış aylarının durgunluğu renkli kombinlerle hareketli bir hale dönüştürülebilecektir. Bu anlamda trençkot giyilmesi kaban giyiminden daha çok desteklenmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git